Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server Minecraft [GILDIE] [EasyCraft] [Surival/Frakcje] [60 slotow] [No wl] [WojnyGildii] [Dedyk 3 GB Ram-u] [No Lag] [Miła atmosfera] WBIJAJ ! !


Kiszka :DD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CatleCraft24

 

Informacje.png

 

strzalka.gif TYP: Wojny gildii/Surival

strzalka.gif Sloty: 50

strzalka.gif Potwory: Wlaczone

strzalka.gif Zwierzęta: Wlaczone

strzalka.gif PvP: Właczone

strzalka.gif Premium: Nie trzeba

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

strzalka.gifIP: EasyCraft.yfun.pl

strzalka.gifIP TEAMSPEAK 3: rs21.teamspeak.pl:3200

 

Administracja2.png

Pro100wryj,Adam9147,McJoke,Zubron

Moderator -TigerAO

pluginy.png

Frakcje ,MCMMO,essentials,falsebook

 

InformacjeDot.png

-Server istnieje od 3 dni gra juz na nim ponad 30 graczy.

-Server dziala 24/7.

-Nie ma lagow.

-Duzo informacji na spawnie.

-5x wiecej EXP-a z Mobow.

-Bardzo tanie ceny VIP i SuperVIP.

-Plugin specjalnie dla Graczy na bramy i mosty (FALSEBOOK).

-Komedna /sethome dla Graczy co poprwia Gre.

-Bardzo Estetyczny spawn.

I wiele wiecej przywileji !!!

 

 

Jak powstał server:

Wpadlismy na pomysl z kolegami aby zrobic ,server w grze minecraft

Wszyscy sie zgodzili i postanowilismy kupic server na poczatek 30 slotow

po 3 dniach server stal juz pełny wiec nie zawachalismy sie dokupic jeszcze 50 slotow aby wszyscy gracze mogli spokojnie wbic na server bez problemu .

 

 

REKRUTACJA NA MOD-a I Admini OTWARTA

PODANIA PISAC W KOMENTARZCH:

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

8.Czy masz TeamSpeak3

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre

 

DZIEKUJE I ZAPRASZAM

PREZENTACJE SERVERA NA YOUTUBE:

https://www.youtube....h?v=WabHWIbMPCk

http://www.youtube.com/watch?v=ZRSiEbjYKic

Opublikowano

Nie polecam , ataki na server - admin ma na to wysrane , spawn to maly klocek , na którym nie ma żadnych informacji + lagi do tego . Jedna wielka kupa ;3

Nie polecam , jeszcze raz ;]

2402078843.png

I Love This!

<3

Opublikowano

1. Wiek: 15

2. Obycie z komendami: Dobre

3. Dlaczego ty: Bo ogarniam

4. Staż z minecraftem: 2 Lata

5. Staż z serwerami:2 Lata

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Tak

7. Na ilu serwerach grałeś:Skąd mam wiedzieć

8.Czy masz TeamSpeak3 : Ta

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre : Około 7h

Opublikowano

1. Wiek: 16

2. Obycie z komendami: hmm niewiem 5/10 nie pamietam reszty za bardzo ale wystarczy ze przypomne

3. Dlaczego ty: Lubie pomagać innym graczom na serwerze i banować cheatów którzy rozwalaja miłą atmosfere na serwerze

4. Staż z minecraftem: hmm 1-2lata

5. Staż z serwerami: NWM

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: tak miałem 2x razy swój serwer i moda na jednym serwerze ktory juz padl:(

7. Na ilu serwerach grałeś: OOOj dużo

8.Czy masz TeamSpeak3 tak

9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre 3-4-5H bo szkoła i wiecie jak to jest ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...