Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Non-Premium][Survival+Frakcje+Wojny Gildi][Częste Eventy]MultiXCraft[Miła Atmosfera]


TheGamerPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MultiXCraft

 

Informacje:

->Typ:Survival+Frakcje+Wojny Gildi

->IP Adress:sph.owncraft.pl:7065

->Potwory:ON

->Zwierzęta:ON

->PvP:Poza Spawnem

->Sloty:10 (jak Będzie Pełny zwiększymy)

->Premium:Nie I Nigdy Nie Będzie

->White List:ON (Jak Będzie Start Wyłączymy)

->Świetna Zabawa:ON

 

Ekipa Serwera:

[Właściciel]Mega444

[Właściciel]Kamilk213

[Właściciel]MamSerceQ

[sponsor]Kaniba987

[Admin]Lewandos

[Moderator]Licvidator

[Moderator]PinguPL

[Programista]Szukamy

[budowniczy]KickedBaby

[budowniczy]Szukamy

[YouTuber]Szukamy

[Technik]Szukamy

[WebMaster]Szukamy

[Grafik]Szukamy

 

Dodatkowe Informacje:

Szukamy Sponsora Drugiego

1.osoba Dostaje Vip

2.osoba Dostaje elazne narzędzia + żelazny napierśnik oraz spodnie żelazne

Dodano Plugin:Factions Plus

O 15:00 Robimy Event

''Spadające Diaxy''

 

Administracja Ogarnięta

 

Start Serwera:

 

!WYSTARTOWAŁ!

 

 

Oceniajcie Pozytywnie : )

 

Moderatorów Tego Forum Proszę O Nie Usuwanie Tego Tematu, Ponieważ Jest To Oficjalna Zapowiedź Serwera

Przyszły Serwer Plemiona!



Over Wars!


Opublikowano

"Moderatorów Tego Forum Proszę O Nie Usuwanie Tego Tematu, Ponieważ Jest To Oficjalna Zapowiedź Serwera"

Potwierdzam, jestem właścicielem serwera (Prawdziwym, nie HeadAdmin tak jak MamSereQ i kamilk213) i to jest oficjalna prezentacja.

 

 

 

 

WYSTARTOWALIŚMY !!!

Opublikowano

Po 1 spawn to niewypał ( 2 x set 98 )

Po 2 każdy kto ma svip/vip jest traktowany jak bóg ( zabiłem svipa po czym admin zabił mnie komendą i zwrócił mu itemy )

Po 3 administracja nie jest miła/ogarnięta . Nie odpowiadają na pytania , nękają na vanishu , odclaimowują ci teren.

Po 4 administracja nie ma ŻADNEGO pojęcia o pluginach wgranych na ich własny serwer [ przy każdym reloadzie , serwer się wysypuje/ilość pluginów jak na 10 slotów jest kosmiczna]

Po 5 za PRYWATNĄ wiadomość napisaną ./msg dostałem bana !

Po 6 zarzucili mi posiadanie xreya , choć nie mieli ani logów , ani świadków ( wręcz przeciwnie , to ja miałem dowody iż diaxy zdobyłem legalnie )

 

Tak więc, nie polecam , omijać szerokim łukiem !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...