Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] Rekrutacja legionu na Telemachusie


rollusoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

 

Jesteś samotnym polskimi graczem?

Grasz na serwerze Telemachus?

To dobrze się składa!Ponieważ Elyos Legion P r e s t i g e ogłasza REKRUTACJĘ!

beztytuumhfjpg.jpg

 

U nas nigdy się nie będziesz nudził!

Aktywni gracze, ciekawa atmosfera, zabawa na

CAŁEGO!

Mamy 5 poziom legionu i cały czas pracujemy na wyższe levele. Każdy wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń, np. nie dasz rady zrobić questa „Keeper of the Kaidan Key”, żaden problem pomożemy.

 

 

Często można nas spotkać w takich miejscach jak:

- Tiamaranta

-Tiamaranta’s Eye

-Gelkmaros

 

 

Dużo chodzimy na instancje:

-Rensus Base

-Udas Temple/ Lower Udas Temple

-Tiamat Fortress/ Tiamat Hideout

-Raksang

-Beshmundir Temple

-Dred

 

Ale jeśli będziesz potrzebował iść na Steel Rake’a czy Draupnir Cave jeśli będzie czas pójdziemy!

 

 

Wymagania:

- Wiek min. 15 lat

- Minimalnie 40 level

- Team Speak 3

 

Nie musisz posiadać doświadczenia w AioNie, jeśli nie będziesz czegoś wiedział wytłumaczymy i pomożemy!

 

Przyjąć do legionu mogą:

- Priscilla

- Ziomal

- Kicia

- Pijok

 

 

Zapraszamy!

Do zobaczenia w grze!

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...