Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zmienić ścieżkę do gier


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

Mam przerobionego Xboxa (nie wiem w jaki sposób jest przerobiony)

I mam tam dysk 250 gb(wbudowany) jest tam kilkanaście gier ,ale mam pożyczony dysk 500 GB na którym jest w chuj gier.

U kumpla na jego sprzęcie Działa dobrze

 

Co mam zmienić by pobierał gry z tego dysku zewnętrznego ,a nie wbudowanego ?

Opublikowano

O Co Ci chodzi ? xD Nie zrozumialem nic :c

Masz dysk wewnętrzny w xboxie 250GB oryginalny od microsoftu, tak ?

I na nim masz zainstalowane kilkanaście gier, oraz masz dysk od kumpla 500GB zewnętrzny na którym jest dużo gier i chcesz je odpalić czy co ?

Opublikowano

Pożyczony dysk od Xboxa, czy dysk zewnętrzny?

 

Zewnętrzny pod usb ;)

 

Chce odpalić konsolę na nim , nie na tym wbudowanym

Lub powiedzcie jak przenieść gry z tego zewnętrznego , na ten wbudowany.

Próbowałem bawić się tym menadżerem plików ,ale totalny nieogar :D

 

 

Gdy grzebałem gdzieś w ustawieniach widziałem taką opcję ,ale teraz gdy tego szukam nie mogę znaleźć :D

 

Dobra poradziłem Sobie.Teraz jak zgrać grę z dysku przenośnego na dysk wbudowany ?

 

Done

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...