Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer Mc,Premium/No-Premium survival/HardSurvival [Wojny Gildi itp]


jarjar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

xxxpl - Igrzyska Śmierci [survivalGames]



IP:mc.we8.pl

Dane techniczne:

-No Premium, No Hamachi
-24/7
-100 slotów
-Serwer dedykowany
-Bez lagów
-Na bukkicie z masą pluginów.
-Hostowany przez profesjonalistów, a nie gimbusów bez doświadczenia jak większość innych serwerów.

Rozgrywka:

- Igrzyska Śmierci - Epickie Walki na świetnej postapokaliptycznej mapce!
- DebilCraft - test nie wpuszczający dzieci neo na serwer
- survival
- 3 światy: surowce, spawn, miasto
- Mobarena z nagrodami!
- Konta Vip i UberVip dają dostęp do komend /home /spawn jazdy na graczach oraz dużej gotówki
- Zarabiaj sprzedając wydobyte surowce na targu

Inne:

-Ogarnięci gacze zawsze są mile widziani ;D
-Mamy także forum oraz teamspeak3 pod adresem strony.
-Dodatkowe zabezpieczenie konta na stronie.[/center]
Opublikowano

O ludzie!

"Hostowany przez profesjonalistów, a nie gimbusów bez doświadczenia jak większość innych serwerów."

Kolego masz 14 lat i twierdzisz, że jesteś profesjonalistą? Dobry żart Ci powiem. Sam uczęszczasz do gimnazjum... Bo nauka do 18 roku życia jest obowiązkowa w Polsce, a ty masz 14 lat więc taki z ciebie profesjonalista, że ho ho...

Paranoja.

A odnośnie servera, lipne, wymaga rejestracji gdzie trzeba podać e-maila, żadnych instrukcji jak grać, co robić, nic nie ma...

0/10

Opublikowano

O ludzie!

"Hostowany przez profesjonalistów, a nie gimbusów bez doświadczenia jak większość innych serwerów."

Kolego masz 14 lat i twierdzisz, że jesteś profesjonalistą? Dobry żart Ci powiem. Sam uczęszczasz do gimnazjum... Bo nauka do 18 roku życia jest obowiązkowa w Polsce, a ty masz 14 lat więc taki z ciebie profesjonalista, że ho ho...

Paranoja.

A odnośnie servera, lipne, wymaga rejestracji gdzie trzeba podać e-maila, żadnych instrukcji jak grać, co robić, nic nie ma...

0/10

O Ludzie!

nosz kurw*

to jest HardSurvival więc na chuj* ci instrukcje "jak grać"

a co do "hostowany przez profesjonalistów" podkreślam "Hostowany"

czy jest tu po dane że ja go hostuje ?!

weź człowieku pieprznij się młotem i czytaj ze zrozumieniem

Sry za słownictwo ale takie zachowanie jak pani up

po prostu wkurza człowieka.

Opublikowano

Link z odnośnikiem do forum.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...