Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] `Draenor2 ~`Przełom w wędkarstwie ~!


Isuribi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nawet fajny :)

Tylko jakoś tak nudno na tym filmie, ten twój głos usypia. :D

 

 

to nie moj glos :D

Tylko Szykrego ^^

Moj jest ten od schabowego xD

3KIpGJ1.gif

Opublikowano

Nawet fajny :)

Tylko jakoś tak nudno na tym filmie, ten twój głos usypia. :D

Bożee a czy to jest LP ,żeby oceniać głos itd?

Film przedstawia nowy system wędkarstwa.

d85312efd2f27.gif

Opublikowano

Gratuluje przede wszystkim pomysłu i wykonania! Poza tym filmik sam w sobie jest fajny, i przyjemnie się go ogląda :P.

188761424774878497723.jpeg

Opublikowano

Dokładnie, macie fajną zgraną ekipę, to widać :)

Szczególnie wieloryba i schabowego :D

Filmik przyjemny, system wędkarstwa dopracowany i bardzo oryginalny :)

Nic tylko czekać aż go wprowadzicie :)

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

raczej tak . < wieloryba, schabowego _excited__by_cookiemagik-d2orqd4.gif >

Nie no zartuje - napewno bedzie cos po za rybami - wiadomo ze nie na +1 wedki i 1 ptk wedkarstwa...

3KIpGJ1.gif

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ta i 5 sekund na wcisniecie myszką 13 lub 14x wętkuj na pałe bo w tak krótkim czasie policzenie tego normalnie jest nieosiągalne :P

Przełom jest to fakt acz kolwiek troszke z bykiem po teście jak dla mnie 3+ może z czasem to ogarną

75% kofeiny 15% nikotyny i jest kur**** moc.

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...