Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co sądzicie o takim budowaniu Ryza ?


Exast

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio dość sporo nim gram i robie sobie różne buildy.

Niedawno złożyłem coś takiego: 8e465dfcee6f6.jpg.

Efekt ? Nie do zabicia. Leczenie jest masakryczne, są m. resy, armory, hp i sporo many, a wota + ulti i z 200 hp po jednym combo na teemo mam full hp i killa.

Jeśli macie jakieś inne buildy do niego to możecie zapodać.

SunzykPL



League of Legends player


Opublikowano

4 roa , nie za pozno ? Iceborn Gauntlet jeszcze się opłaca składać.

 

nie będę wypierdalał z tego forum. Nie przeczytalem tresci tematu, leci raport za flame. Mam też twoje ip, wiec spodziewaj się jutro o 18:00 napadu na chate. Jusz stary nie zyjesz. Radze wyjechac do innego kraju, bo cie znajde.

 

 

Opublikowano

Kolejność budowania itemów nie jest taka jak na obrazku.

RoA to 1st item.

SunzykPL



League of Legends player


Opublikowano

Z tą wotą można pomyśleć, że troll item, ale z włączonym ultem leczenie jest kosmiczne.

Jak nie zapomniałem włączyć lol recordera i będe miał nagranie z tego meczu to wam pokaże co robi taki ryze.

SunzykPL



League of Legends player


Opublikowano

Dobry build, widzialem Ryze'a na takim samym buildzie i robił co chciał na rankedzie. Gorąco polecam:)

Opublikowano

Ryze w s3 jest zbyyyyyyyyt OP z tymi itemkami, więc lepiej nie nagłaśniać bo dostanie nerfa jak diana albo niedługo evelynn ;/

 

Opublikowano

A runY runy runy.......

wazne są i te masterki

 

na ryza masterki 9/0/21 z runami, masterkami pod mane i spell vampa.

Opublikowano

http://www.lolking.n...1997679#profile

 

Profil gracza który gra najlepiej ryzem.

 

Macie tutaj masterki i runy.

 

O Boże. Jego masterki i runy są słabe, jak i build zresztą.

Czasami oglądam jego stream dla zwały jak drze mordę że jest najlepszy :D

 

Silver player wycarrowany przez typka 2k elo brah.

 

Powiedz mi że hejtuję, no powiedz.

ffau.png

 

Co do tematu to wota jest nie potrzebna, zamiast tego stackuj kolejnego teara i zrób archangela, 1k many więcej i tarcza lepiej na tym wyjdzie.

2 poprzednie konta zbanowane za multiacc, zakładam kolejne a nagle okazuje się że tamte zostały odbanowane a jedno z nich wyczyszczone z warnów. Planujecie na mnie kolejny zamach?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...