Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte][Rozstrzygnięte]Darksiders - dział na MPCforum?


Highlander98

Darksiders   

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcia?by?/chcia?aby? dzia? Darksiders ?

    • Tak
      1
    • Nie
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kieruje to pytanie pierw do administracji :

 

Czy dałoby rady stworzyć nowy dział Darksiders ? Dużo osób gra w tą grę ,gra jest wymagająca więc TuT'ów było by sporo ;]

 

Gra zawiera questy itd.

 

A teraz do użytkowników , jesteście za czy nie ?

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Gra jest wymagająca?

Gdzie kurwa?

Skończyłem obie części i nie miałem żadnego problemu.

 

"Gra posiada questy"

W grach single chyba niema czegoś takiego jak questy. A bardziej wątek fabularny. który i tak musisz zrobić aby przejść dalej...

 

THQ poszło w niepamięć, więc wątpie aby dział także długo się utrzymał.

 

Nie

 

 

A swoją drogą, to zły dział. Od tego masz sugestie.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Opublikowano

Gra jest wymagająca?

Gdzie kurwa?

Skończyłem obie części i nie miałem żadnego problemu.

 

"Gra posiada questy"

W grach single chyba niema czegoś takiego jak questy. A bardziej wątek fabularny. który i tak musisz zrobić aby przejść dalej...

 

THQ poszło w niepamięć, więc wątpie aby dział także długo się utrzymał.

 

Nie

 

 

A swoją drogą, to zły dział. Od tego masz sugestie.

 

Gra jest ciężka jeżeli chcesz przejść od deski do deski wszystkie questy / zadania ... ;] odszukać wszystkich skrzyń i pomieszczeń [ przynajmniej w drugiej części ]

 

 

Jak dla mnie nie ma to sensu, THQ nie będzie rozwijało gry. Ale przenoszę do sugestii.

 

Nie odchodząc od tematu - nie.

 

Nawet rozwija podobno wychodzi za niedługo nowy DLC . Ale THQ popełniło błąd tworząc drugą część w tym ,że nie dali opcji grafiki tylko rozdzielczość ...

 

Temat :

 

Można też zrobić dział gier THQ ;]

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

 

 

Gra jest ciężka jeżeli chcesz przejść od deski do deski wszystkie questy / zadania ... ;] odszukać wszystkich skrzyń i pomieszczeń [ przynajmniej w drugiej części ]

 

Nawet rozwija podobno wychodzi za niedługo nowy DLC . Ale THQ popełniło błąd tworząc drugą część w tym ,że nie dali opcji grafiki tylko rozdzielczość ...

 

Temat :

 

Można też zrobić dział gier THQ ;]

THQ zostało sprzedane.

Opublikowano

Całkowity brak sensu. Powstałoby 5 tematów z pomocą i jeden baaardzo duży poradnik. Koniec działu.

 

Ogólnie praktycznie każda gra single jest możliwa do streszczenia do jednego olbrzymiego poradnika. Dzięki temu sukcesy odnosi np. portal GryOnline.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...