Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Odnośnie własnego serwera


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie mam sporo pytań dotyczących włąsnego serwera:

 

1. Jak odbugować grote v2 ?? (mam plki mc ncc.com 2010)

2. Ma ktoś spolczenie wszytkich rozmów/odzywek npc i mobków ?

3. Jak wgrać nowe tekstury na serwer po podmienieniu plików terrain nic się nie zmienia ?

4. Jak dodać katakumby na serwer?

5. Jak edytować drop z niebieskiej śmierci/czerwonego smoka/silnej lodowej wiedźmy ?

6. Jak usunąć całkowicie bon (np silny przeciwko sura) ?

7. Jak ustawić resp metinów od 5 do 90lvl czerwonego smoka/wiedźmy/silnej lodowej wiedźmy na bo i jak ustawić co ile mają się respić ?

8. Da się jakoś ustawić zeby sr wchodziły zawsze +20 ? (chodzi mi o usunięcie tych po 1/2/3 itp)

9. Jak edytować % na ulepszanie itemków ?

10. Jak ustawić jaki bon ma działać na danego potwora (chodzi mi tutaj zarówno o bonus silny jak i abs na danego moba)

11. Jak zapisać serwer na płytce (proszę o opisanie co musze zrobić po kolei)

 

 

 

Proszę o pomoc daje +

Nie Ważne Kim Byłeś, Ważne Kim Jesteś a Najważniejsze Kim Będziesz.

Opublikowano

1.

atlasinfo.txt w root : season2/metin2_map_skipia_dungeon_01

sprawdz czy masz dodana mape w folderze map oraz w Index, oraz czy jest dodana do CONFIGOW- MAP_ALLOW

2.

Za te rozmowy odpowiada plik locale.lua:

http://www.speedyshare.com/file/XjmyJ/locale.lua

https://www.virustotal.com/file/533a9fb8bdd9d5244f1246cd8ca6d9951a868fd4303067a5df7d2b948348cb4d/analysis/1329341218/

4.Normalnie dodajesz do season lub season2 folder z mapa ,dodajesz wpisy, dodajesz wpis do atlasinfo.txt w root,dodajesz mape do folderu map , dodajesz nazwe mapy oraz id do index, dodajesz id do Confogow-Map_allow

5,Tu masz:

http://www.mpcforum.pl/topic/407883-tut-drop-itemow/

6.

Usuwasz z aplytype id bonu ,z aplyvalue wartosc

9.

W ostatniej tabelce tj. "prob" ustawiamy liczbę odpowiadającą % ulepszenia naszego przedmiotu.

- np. 100 = 100% na ulepszenie przedmiotu który ma w refine_set ID tego systemu ulepszeń.

11.Musisz miec wgranego Backupa wtedy wchodzisz sobie w var/db/mysql.. i wyciagasz poszczegolne pliki MYD,MYI,frm

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...