Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7] [Survival + Frakcje] [JumpCraft] Polecam wbijać : ] Rekrutacja on


Succesown

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Jump Craft

 

Info.png

 

strzalka.gifTYP: Survival

strzalka.gifSloty: 21 będzie 40

strzalka.gifIP: jumpcraft.gomc.pl

strzalka.gifPotwory: On

strzalka.gifZwierzęta: On

strzalka.gifPvP: On za linią

strzalka.gifPremium: Nie wymagane

strzalka.gifNether: On

strzalka.gifBialaLista: Off

 

 

Admin.png

HeadAdmin : Krecik

Moderator : misiu1125

 

pluginy.png

Są różne dopasowane do serwera

 

InfoDOt.png

Polecam serdecznie wbijać . ;] jak będzie 12 osób to event ; P Pisac pod postem podania na kidmoda bo jest rekrutacja on ;] Pozdrawiam

 

i2e.png

by Valky

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

---Rekrutacja---



Wiek: 12 (może i mało ale jestem ogarnięty)



Nick: KBgood



Komendy: 9,5/10



Dlaczego ty?: Byłem / jestem adminem, moderatorem itd. na



innych serwerach i ich założyciele byli / są zadowoleni.



Mikro?: Tak, posiadam.



Ts3: Nie :/



Kontakt GG/SKYPE!: jmichalski0 (skype)

@Komputer: Aktualnie brak :C (Stary: AMD A4 2x3.6GHz, 2GB Ram)

@Laptop: Intel Pentium 2020M 2x2.4Ghz, 6GB Ram, 600GB HDD. (Toshiba)

@Telefon: iPhone 4 16GB

@Konsole: PS2, PSP, PS3.

@Pomogłem? Możesz kliknąć w ten link: *klik* || Dorzucisz się na nowego kompa ;) Z góry dziękuje! :3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...