Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ][JumpCraft[1.4.7][FAST EXP][SV][F][Mcmmo][O 12:00 START][20SL/40]


Makum

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

JumpCraft

serwerminecraft.png

adresip.png

jumpcraft.gomc.pl

 

 

informacjed.png

 

myslnik.pngTryb rozgrywki: Survival

myslnik.pngBiała lista: Tak Przy starcie wylącze

myslnik.pngIlość slotów: 20 Bedzie 40

myslnik.pngZwierzęta: Tak

myslnik.pngPotwory: Tak

myslnik.pngPvP: Tak

 

pluginy.png

Mcmmo,FastExp,OtherDrops itd..

 

ekipal.png

[Wlasciciel]Krecik

[Technik]TigerAO

[Moderator]Misiu1125

[budowniczy]Korko312

 

dodatkoweinformacje.png

Lubicie serwery gdzie rzadzi TNT i CREEPERY? Jesli tak to dobrze trafiliscie. Zapraszamy o 12. Pozdrawiamy cala ekpia JumpCraft. Wlasny spawn a oto kilka fotek :

spawnwg.pngspawn2a.png

 

byadampoloczek.png

Opublikowano

Nick : Kuhciik

Wiek : 13

Znajomość komend : 7/10

Znajomość ortografii : 10/10

Staż w minecraft : z 2 lata bedzie jak nie wiecej

Czy posiadasz skype lub GG : Posiadam skype i GG wiecej na pw

Ile już grasz na serwerze : Od 1 edycji tego serwera

Ile przeznaczysz na gre na serwerze : z 4h i więcej chyba ze bede na orliku

Mozliwosc placenia skladek : watpie ale musialbym sie dogadac ale raczej to beda grosze ...

Czy chcialbys cos dodac : Mysle ze nie ... chcialbym bardzo pomoc administracji w ogarnieciu serwera jak i graczy ;]

Pozdrawiam Kuhciik

i2e.png

by Valky

 

Opublikowano

Nick z gry:korko312

Imię:Maciek

Wiek:13

Staż w Minecraft : 2 lata

Staż Na naszym serverze :Od początku

Czy miałeś już KidModa/Moda/Admina na innym serwie?:Tak miałem

Twoja znajomość komend 1/10?:7/10

Twoja znajomość ortografi 1/10?:10/10

Coś o sobie:Jestem miły kulturalny i pomocny.:)

Co zamierzasz robić będąc KidModem? :Rozbudować serwer i go ogarnąć

Dlaczego Akurat nasz serwer?Ponieważ administracja jest ogarnięta i to fajny serwer

Oceniasz nasz serwer w skali (1/10):10/10

Czy Dasz rade złożyć się na serwer gdy będzie taka potrzeba?:Może

10717.gif

36052.jpg

36066.png

35807.gif

35783.jpg

35653.png

Opublikowano

Nick: DiloMaster Podanie na Kid Moda

Wiek:14

Staż w minecraft: 3 lata

znajomość komend : 8/10

moja znajomość orto: 10/10

Co zrobię dla serwera: Będę opłacał serwer regularnie,pomagał graczom na serwerze oraz ogarniał serwer

Ile czasu przeznaczam na grę: 5/6 godzin na 24h

 

I to tyle chciałbym opowiedzieć o sobie. Czekam na odpowiedz

Opublikowano

Imię: Daniel

Wiek: 16

Nick: MociuPL

Staż w MC: 3lata

Znajomość komend: 9/10 ( chyba że są jakieś nowe )

Ortografia: 10/10

Jak jest możliwość płatności na serwer: to Tak.

Coś o sobie: Jestem cierpliwą osobą, ogarniętą itp.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...