Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WeedCraft ! Najlepszy serwer FreeBuild :) ZAPRASZAMY :>


.MrRoGo.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

29496060490722480623.jpg

WeedCraft jest nowo powstałym spontanicznie serwerem gry Minecraft

:)

Rozkręcamy go z dnia na dzień, a właśnie Ty możesz nam w tym pomóc...

:D

 

 

INFORMACJE:

 

15185682793716013124.gifTYP: FreeBuild

15185682793716013124.gifSLOTY: 20

15185682793716013124.gifIP: weedcraft.maxc.pl:25805

15185682793716013124.gifPOTWORY: TAK

15185682793716013124.gifZWIERZĘTA: TAK

15185682793716013124.gifPVP: NIE

15185682793716013124.gifNETHER: TAK

15185682793716013124.gifPREMIUM: Premium & NonPremium

15185682793716013124.gifWHITELIST: NIE

 

 

 

 

43924860340025560561.jpg

 

ADMINISTRACJA:

 

Założyciele: MrRoGo & Kardasz21

Admini: JaLysy & Levy

 

PLUGINY:

 

 

 

 

40528433807470642636.jpg

 

 

ZaPrAsZamY !!!

81166509019140439027.png

Opublikowano

Jest informacja że serwerek zostanie najpuźniej otwarty jutro :D Ale jeżeli wszystko pujdzie zgodnie z planem to dzisiaj wieczorem bedzie oddany do użytkowania dla was :D

Opublikowano

Primo: Serwer mi się znudził . Jak wszedłem na serwer to mi korki w całym bloku wyjebało .

Secondo: Czułem się jak na pogrzebie . Jak widziałem jednego admina to myślałem , że to maska żuka po dachowaniu , a to admin . Boshe .

Opublikowano

@ kacper3150, patrząc na twoje posty, jesteś zwykłym, pospolitym trolem,

 

A ogólnie serwer bardzo fajny :) Super się gra, coraz więcej budynków w osiedlach, każdy następny lepszy od poprzedniego. Admini super się sprawują, można się z nimi dogadać. Ja jak najbardziej polecam

 

PS. Warto wejść i zobaczyć posąg Borata siedzącego na plecach Admina :P

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@coca****

napisałeś dwa posty

i mówisz że ten koleś to troll

masz racje ale nie znasz się na mpc

kacper**** to osoba która może dostała bana bo jest debilem albo n00bem

esrtkvbdkh6j.png

bar.owncraft.pl:8662 Survival Faction's Minecraft!

 

Opublikowano

Gorąco polecam ten serwer !!!!!!!! Serwer bardzo bardzo bardzo fajny gra się super przyjemnie , bardzo miła administracja !! Jeśli ktoś lubi dobrze pograć to tylko tu ! Ekstra gorąco polecam ! :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...