Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zainstalować woltLab burning board na własnej stronie ?


NSgammer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to zrobić pokaże ci ten video tutorial

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sixkdR-mtu8#!

Opublikowano

Jak to zrobić pokaże ci ten video tutorial

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sixkdR-mtu8#!

Dzięki a może masz jak zrobić serwer priv ? jeśli tak to napisz na pm

Opublikowano

Serwer priv? nostale?

Tak da się, ale niestety nie wszystko jest łatwe, musiałbyś się uczyć języków itp.

Możesz też skorzystać z takiego MINI NOSTALE, tam możesz tylko pozwiedzać mapki itd

http://www.mpcforum....er-localhost-2/

Jednak te localhosty nadal są urozmaicane więc polecam przejżeć różne fora typu elitepvpers lub bordergame, tam znajdziesz info i też cheaty.

@OFFTOP: Wyczuwam multi konto -.-

@OFFTOP2: Nie ten dział

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

Niewiem co ma zwiazana jakas burning board z dzialem NosTale.Co do serwera to zeby zrobic w pelni dzialajacego serwera uczac sie mysql c++ php itp.To musialbys poswiecic okolo 2-3 lata.

nostaleh.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...