Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Pandora | Wchodzenie na smoka bez krety kluczy.


.Smurf.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Pokaże wam jak wejść na smoka bez krety kluczy.

Potrzebne będą dwa konta ,aby zrobić PT oraz moda, którego ma 80%pandory , można go pobrać na metin2mod.tk z zakładki Mod2011SF.

A więc:

1.Logujemy 2 konta na wojne gildii (U teleportera jest teleport , w pierscieniu go nie ma.)

2.Robimy tam PT,liderem ma być nie ta osoba co będzie bić smoka, lecz ta druga.

3.Następnie wchodzimy za 5 krętych kluczy w av2 do komanty przed smokiem jedną i drugą postacią razem stracimy 10 kluczy na xxx smoków.

4.Drugą postać wylogowujemy ,a swoją idziemy na smoka.

5.Pod koniec bicia smoka logujemy się te 2 konto i gdy już ubijemy na 1 koncie smoka,to teleportujemy się przez moda do drugiej, logamy drugą i bijemy smoka.

6.Na modzie bijać na /attacksel i sh ustawiając wartość na 600.

Dziennie szło zarobić 50kkk lajtowo

;).

Jak coś to pw lub pytania na dole.

x21n2u.png

Opublikowano

Bylo na dodatek jak wejsc za darmo -.-

Napisałem smieszny post, a może pomogłem? Nagrodź mnie klikając Lubie To

 

dsadasdae.jpg

 

Kliknij w spoiler [ Pokaż ] a ze smiechu Cie brzuch zaboli ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...