Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CraftZone 1.4.7 [Rekrutacja na MODERATORA ON] [RPG+FRAKCJE] [24/7] [NO LAGS] [NO WL]


tolwinski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg CraftZone 1.4.6

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: RPG + Wojny gild

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: s106.csrv.pl:25031

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Premium / No Premium

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

admini.png

DawidT77

NicZaNic

DjFit

Garis99

 

pluginy.png

Fraction,Otherdrops,AntyLoggers,ConfigExp,authme,antycheat,epicboss i wiele wiecej!!!!!!!!!!

 

inf.png

Rekrutacja na moderatora OTWARTA. Podania według wzoru poniżej :

Nick :

Wiek :

Doświadczenie : 0/10

Komendy : 0/10

Coś o sobie:

Skladka smsem:

DawidT77 oraz NicZaNic

post-456875-0-70311600-1359748926_thumb.png

Spawn :

post-456875-0-87214500-1359748942_thumb.png

post-456875-0-40278800-1359748949_thumb.png

post-456875-0-49528300-1359748970_thumb.png

post-456875-0-51183400-1359748985_thumb.png

post-456875-0-62452100-1359749006_thumb.png

Zaprasza cala administracja!!!

CraftZone Najlepszy RPG zapraszamy do pisania Poddan!

post-456875-0-70311600-1359748926_thumb.png

post-456875-0-87214500-1359748942_thumb.png

post-456875-0-40278800-1359748949_thumb.png

post-456875-0-49528300-1359748970_thumb.png

post-456875-0-51183400-1359748985_thumb.png

post-456875-0-62452100-1359749006_thumb.png

Opublikowano

Nick :Tarkez

Wiek :17

Doświadczenie : 10/10

Komendy : 10/10

Skladka smsem:oki.11zl zartowalem to jest do dupy sewer buhahahaaha

Opublikowano

Na serwie fajnie się grało dopuki

  • Administracja nie przyjeła kolesia że będzie płacił 11zł co miesiąc(dostał moda)
  • Admin nie ogarnia pisze mi że mam nodusa dlatego że na serwerze są lagi
  • Admin mnie kicka z powodem 'Zamknij dupe' dlatego że mam racje
  • Dostałem bana z powodem 'Sie nie poddoba to nq'
  • Admin szpanuje swoim angielskim na poziomie 1klasisty 'Medjum' tak napisał

Ogólnie moja pierwsza taka ocena serwera to 0/10

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Opinia serwera :

  • Prezka robiona w generatorze
  • Administracja max 14 lat
  • Spawn to gówno
  • Możliwość używania tpa/sethome/home przez graczac
  • Niech administracja dowie się najpierw co to jest RPG, a nie robi jakieś popie*dolone mixy.
  • Eventy robione na szybko, na parkourze dało się robić sethome i home (co oznacza że, administracja gówno robi i po prostu im się pierdol*nej flagi nie chce dać.
  • Serwer stworzony dla pieniędzy, czyli innymi słowy ... Składasz podanie mówisz że zapłacisz np. 5 zł co miesiąc lecz masz słabe wymagania, potem złoży druga osoba która powie że złoży 25 zł... Zgadnijcie kogo przyjmą ?(dodam że składka jest wymagana)
  • A na koniec dam treść którą ZwIIaD dostał 1359816579-U417398.png

​Ocena końcowa : 0/10

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

Cz4rt3k chlopcze admini maja 16 lat.I jak na evencie uzywasz sethome i home jak bylo pisane ze nie mozna to nie placz.Zwiad jak nie przyjelem twojego poddania to znaczy ze tylko na kase ?

Jak by to bylo na kase to bylo by mozna kupywac adminow.

Opublikowano

@up

Administracja? a wasz moderatorek 13lat i wyzywa od dzieci fruit czy jakoś tak a na event to się daje flagi block-command ZwIIaD a nie Zwiad i skąd mam wiedzieć czy nie można kupować adminów nie pytałem się na PW i to na tyle bo nie chce dostać firewall

 

@edit

Oto ss jaka jest administracja

 

 

 

1359819943-U673085.png

 

 

1359819987-U673085.png

 

 

1359820041-U673085.png

 

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Myślisz że czerwony kolor doda ci "lat" (+10 do charyzmy) , a poza tym mogłeś zrobić tą flagę nic by ci nie zaszkodziło.

 

 

 

 

PRIMO I - Tepłeś all graczy bo ty chciałeś zrobić jakiś tam event (le , tepne sobie ich bo mają mi tu przechodzić event)

911001425911918417398.jpeg

Opublikowano

Jak masz jakiś problem to dodaj mnie na Skype to se pogadamy jak myślisz ze mam 10 lat.A moderator nie wyzywał żadnego gracza od dzieci.Skype:dawid222pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...