Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Spolszczenie Dragon ball Online v.0.2


ScoTube

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spolszczenie Już dostępne pod tym linkiem :

 

http://www.mpcforum.pl/topic/842297-tutorial-spolszczenie-dragon-ball-online-v02/

 

 

Spolszczenie Dragon ball Online v.0.2

 

 

 

Witam, jak wiadomo wkrótce wydam spolszczenie v.0.2 więc mam do was pytanie które bardzo mi pomoże w robieniu spolszczenia.

  • Czego oczekujecie w spolszczeniu v.0.2 ?
  • Co naprawić ?

Mam nadzieje że wyrobię się do niedzieli gdyż będę dzisiaj pracował całą noc.

 

 

 

 

Zapraszam do wypowiadania się ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Coś z misjami,albo opcjami z paska szybkiego wybierania...

I naprawa dialogu z tworzeniem postaci,opisem.

 

Zaraz dam tylko sobie passy przypomnę do jednego konta ^^.

Opublikowano

Coś z misjami,albo opcjami z paska szybkiego wybierania...

I naprawa dialogu z tworzeniem postaci,opisem.

 

Z misjami nie wykombinuje nic bo to po stronie serwera.

 

Opcjami szybkiego wybierania ? Czyli ? Daj jakiś screen.

 

Dialog naprawię.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

ScoTube,

Co w logowaniu przy tych chińskich znaczkach odpowiada "Zapomniałeś hasła?"?

 

A okej, za chwilę zobaczę i poprawię, dzięki za pomoc.

 

 

Przy okazji naprawiłem tokeny :

 

13e83m.jpg

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

O fajnie nie wiedziałem co to jest xD

Zaraz będę szukał błędów.

Dobra bez przesady z like'ami ale musiałem ci dać jedyna osoba w Polsce która tworzy spolszczenie takie. xD

 

Sklep token jak się da to możesz spolszczyć.

Opublikowano

Powoli próbuję spolszczyć umiejętności.

 

3yk1xs.jpg

 

2464an.jpg

 

 

Edit : Pisz następne posty bo nie patrzę czasami na stare edytowane.

 

A co do sklepu Token to za parę minut zajmę się nim.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Nazwy przedmiotów da się edytować i ich opis? Trochę roboty by było ale to gdzieś z 1/4 i resztę na kolejne update.

W tej liście gdzie są umiejętności itd. jedno jest nie przetłumaczone.

Opublikowano

Nazwy przedmiotów da się edytować i ich opis? Trochę roboty by było ale to gdzieś z 1/4 i resztę na kolejne update.

W tej liście gdzie są umiejętności itd. jedno jest nie przetłumaczone.

 

Przedmioty spróbuję przetłumaczyć ale wątpię że przetłumaczę, chyba zostawię na wersje v.0.3.

 

Co do spolszczenia umiejętności to pokazałem screen z spolszczania, więc spolszczę wszystko w swoim czasie.

 

Za chwilę wstawię następne screeny.

 

 

m5jvum.jpg

f5ie06.jpg

 

ea6j4q.jpg

 

 

Myślę że szybko się uwinę z v.0.2 ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Miałem na myśli ten guzik pomarańczowy w prawym dolnym rogu,że tam nie jest spolszczona jedna informacja.

Na v.0.3 proponuję nazwy przedmiotów i ten jakby poradniczek w grze.

Opublikowano

niby nie ma dostępy do misji a Anglicy pracują już nad pełnym zangielszczeniem ,za niedługo wyjdzie;p

 

Pożyjemy zobaczymy, jak zrobią pełne zangielszczenie to będzie dobrze, ale wątpię że misje zangielszczą.

 

 

Topic : Jestem na dobrej drodze do wydania v.0.2 ;-)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Jak wydadzą anglicy zangielszczenie to te misje na polski nie będą problemem...

ScoTube w przyszłości jak będą te misje angielskie to mogę ci pomóc ze spolszczeniem bo umiem angielski...

Idę szukać błędów...

Opublikowano

Sco jakby Ci była potrzebna pomoc czy coś to wal śmiało.Moge pomóc z jakimś odkodowywaniem, znam średnio c++/autoit i jakieś mało ważne gówna więc mogę pomóc.

Opublikowano

W v.0.3 wersji planuję :

  • Spolszczyć niektóre Fabularne zadania.
  • Spolszczyć wszystkie przedmioty
  • Spolszczyć dokładnie umiejętności.
  • Spolszczyć większość NPC
  • Spolszczyć większość potworów
  • Spolszczyć opisy ras
  • Spolszczyć opisy klas.
  • Spolszczyć pojazdy
  • Usunąć bugi
  • Poprawić niektóre teksty.

 

To planuję.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...