Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrafi ktoś robić klasy ? ( Potrzebuje 4 premki 2 zwykłe dokładny opis )


logi123xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuję jeszcze Tylko 4 klas premium oraz 2 zwykłych .

Klasy oczywiście mają być w .sma oraz .amxx . Oto one :

 

1)

 

*Klasa : Szpieg

*Opis : 1/6 na zrespienie się u przeciwnika, broń m249 + Flesh

*Statystyki : Witalność : 10 Wytrzymałość : 20 Kondycja : 10 Inteligencja : 0

 

2)

 

*Klasa : FBI

*Opis : 1 Rakietka ( + inteligencja ) + UMP 45 + HE/FLESH .

*Statystyki : Witalność : 20 Wytrzymałość : 10 Kondycja : 10 Inteligencja : 0

 

**KLASY PREMIUM ( ZWYKŁE ) POD FLAGĘ : ADMIN_LEVEL_A ( wydaje mi się, że dla zaawansowanych biggrin.png ) ( 2x klasy )**

 

1) ** ADMIN_LEVEL_A**

 

*Klasa : Rambo ( Premium )

*Opis : 1/2 AWP, Deagle, Mniejsza Grawitacja . ( Tutaj taka prośba ustawcie według własnego doświadczenia tą grawitację nie za dużą, nie za małą )

*Statystyki : Witalność : 40 Wytrzymałość : 10 Kondycja : 15 Inteligencja : 0

 

2) **ADMIN_LEVEL_A**

 

*Klasa : Falkowska ( Premium )

*Opis : M4+AK 47 Granaty, Defuser , za zabójstwo full magazynek + 50 hp .

*Statystyki : Witalność : 30 Wytrzymałość : 20 Kondycja : 30 Inteligencja : 0

 

**KLASY PREMIUM NA FLAGĘ ADMIN_LEVEL_B ( 2x )**

 

1) **ADMIN_LEVEL_B**

 

*Klasa : Gromowladny ( Mega Premium )

*Opis : M4 + 10 DMG 5x SKOK + ( HE 100 obrażeń + INT ) + Defuser , 50% widoczność .

*Statystyki : Witalność : 40 Wytrzymałość : 20 Kondycja : 40 Inteligencja : 0

 

2) **ADMIN_LEVEL_B**

 

*Klasa : Wariat ( Mega Premium )

*Opis : 1/1 Scout + m4 + HE + Defuser, 2x skok .

*Statystyki : Witalność : 25 Wytrzymałość : 15 Kondycja : 25 Inteligencja : 0

 

 

Z góry Dziękuje .

Opublikowano

Sprobuj tu:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/595654-tut-jak-zrobi-klas-do-cod-moda-w-generatorze/page__hl__%2Bklasy+%2Bcod

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Sprobuj tu:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/595654-tut-jak-zrobi-klas-do-cod-moda-w-generatorze/page__hl__%2Bklasy+%2Bcod

Ja chce już zrobione, nie potrafię zrobić, że np Scout 1/1 a M4 nie. :D
Opublikowano

Spróbował bym na forum amxx , tam przyjmują dużo zleceń różni użytkownicy :) . I pewnie 70% tych klas co chcesz znajdziesz tam od razu .

 

jak coś to tutaj masz :

 

http://amxx.pl/

Opublikowano

Na amxx.pl napewno znajdziesz pomoc. Łap przydatne linki:

 

Generator Klas:

http://amxx.pl/generator-klas/

Jak dodać Premium:

http://amxx.pl/topic/53312-klasa-premium-jak-dodac-co-i-jak-prosze-o-pomo/

Jak dodać 1/x z danej broni

http://amxx.pl/topic/43083-tutorialbronie-1x-dla-klas/

 

A jak liczysz na gotowce to złóż zamówienie tu:

http://amxx.pl/forum/264-prosby-o-klaseperk/

>>>>>>b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png<<<<<<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...