Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy w polsce. Rekrutacja ON! [Zapowiedź][24/7][Dedyk][No-Hamachi][No-Premium]


MrJoJo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WrestlingCraft

serwerminecraft.png

 

IP: Podamy przy starcie

 

 

informacjed.png

 

myslnik.pngTryb rozgrywki:

myslnik.pngBiała lista: Nie

myslnik.pngIlość slotów: 20

myslnik.pngZwierzęta: Nie

myslnik.pngPotwory: Nie

myslnik.pngPvP: Tak

 

pluginy.png

Autorskie

 

ekipal.png

Właściciel-MrJoJo

Właściciel-MrKox

Administrator-natka

Technik-jasiekol

Sponsor-Rekrutacja

Budowniczy-Rekrutacja

Budowniczy-Rekrutacja

Budowniczy-Rekrutacja

Budowniczy-Rekrutacja

 

dodatkoweinformacje.png

Minecraft-Wrestling to nowy tryb serwerów minecraft którego nie ma jeszcze w polsce (prawdopodobnie na świecie) , Serwer będzie w niedawno powstałej sieci serwerów BasoCraft.Na serwerze rozgrywka będzie polegała na tym że spawnujemy się w szatni wrestlera , i musimy wybrać federacje:

-WWE

-TNA

-ROH

-PJW

-WKSW

Po wybraniu federacji wpisujesz komede np: /join WWE i przenosi nas do Hali WWE i respawnujesz się na sirodku ringu .

Na serwerze będzie można dobierać się w Tag Teamy (drużyny tylko 2 osobowe ) , Stajnie ( drużyny +3 osobowe) ,

będą też gale ( eventy ) np; Royal Rumble . Każda federacja będzie miała pasy mistrzowskie.

 

Wzór podania na budowniczego:

1.Imię:

2.Wiek:

3.Staż w minecraft:

5.Znajomość WorldEdit / WorldGuard

6.Ile będziesz spędzał czasu na serwerze:

 

Podania proszę składać na e-maila

 

Kontakt:

e-mail: [email protected]

skype: sebastian.sala8

gg: 44602099

 

byadampoloczek.png

00059295946789764273.png

Opublikowano

Wzór podania na budowniczego:

1.Imię:Trish

2.Wiek:17

3.Staż w minecraft:Wersja Przeglądarkowa

5.Znajomość WorldEdit / WorldGuard: Epicko duża :D

6.Ile będziesz spędzał czasu na serwerze:Hmm.... Niestety w Dni robocze 2-3 h zależy jak to będzie\

 

 

Niestety wszystkie poczty mi nie działają (WP Gmail Interia itd...)

Zamiast % daj buziaka ;w;

Opublikowano

Pierwszy w polsce. Rekrutacja ON! [Zapowiedź][24/7][Dedyk][No-Hamachi][No-Premium]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA to jest Pierwszy serwer w Polsce BUAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAH

 

jakos widziałem takich z 200+

Opublikowano

Podanie na Budowniczego!
1.Nick: jankesadamus
2.Wiek:16
3.Staż w minecraft:Chyba ze 2 lata
5.Znajomość WorldEdit / WorldGuard: Wszystko ;D
6.Ile będziesz spędzał czasu na serwerze:W dni robocze okolo od 2h do 3h w weekendy moze po 5h :D

7 Ogółem ogarniam all komendy wiec nie widze problemu na Moda w przyszlosci :D

13_mpcforum-logo.png

 

Opublikowano

Pierwszy w Polsce? Wątpię, było nieco serwerów podobnych, że rodzisz się na arenie albo wybierasz klasę i walczysz. Najczęściej to taka atrakcja dla oderwania się od normalnej gry, a nie cały serwer. Ale na pewno nie powinieneś mówić że pierwszy w Polsce (a może na świecie) bo to nieprawda.

polaku3.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...