Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wyciągnąć IP, Porty za pomocną ESET Smart Security


Glinka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.

 

Pokaże Wam jak w łatwy sposób wydobyć IP , porty servera gdy mamy problem z wyciągnięciem tych danych innymi sposobami.

 

 

1)Pierwszym krokiem będzie zainstalowanie Antywirusa :

http://www.eset.pl/Dla_domu_i_firmy/Produkty/ESET_Smart_Security

 

Po zainstalowaniu wchodzimy w zakładkę "Narzędzia" mamy tam opcję "Połączenia sieciowe"

 

2)Uruchamiamy naszego Clienta wpisujemy złe pasy i zatrzymujemy się w tej chwili

Gdy to wykonamy w okienku połączeń będziemy Mieli połączenie i już mamy IP oraz LoginPort

 

4lk1k6.jpg

 

91.227.77.20 w tym przypadku jest to IP ,a 11003 to Login Port

 

 

3)Teraz gdy chcemy wyciągnąć CharPort danego channela logujemy się dobrymi passami.

Gdy zatrzymamy się się na wyborze postaci uzyskamy ten port

 

m1xazh.jpg

 

Tutaj jest to 13006

 

 

Gdy na serirze jest więcej Chaneli niż jedno.Powtarzamy czynność nr3 tyle razy ile jest channeli.

 

Ostatnią czynnością będzie dodanie tego servera np do moda.

 

Otwieramy serverinfo.exe i uzupełniamy

357myj.jpg

 

Gdy uzupełnimy mamy gotowe serverinfo do moda.

Opublikowano

ale na promt2 tez bedzie dzialac ? bo mam avast antywirus i wyciagam ip i porty z promt2 i niechcą mi wyskoczyc ;d ? szept

 

zrob mi tak jak pokazales tylko na ch2 ;d

Opublikowano

ale na promt2 tez bedzie dzialac ? bo mam avast antywirus i wyciagam ip i porty z promt2 i niechcą mi wyskoczyc ;d ? szept

 

zrob mi tak jak pokazales tylko na ch2 ;d

 

Tu masz gotowe serverinfo.py na ProMT2 z 2 CH

 

 

http://speedy.sh/CEETb/Mod-ProMT2-glinka333.rar
https://www.virustotal.com/file/28ac219aba9a5501d453ddefdf192aa585dfeaafcddd028bcc23b73a7c114f98/analysis/1359729089/

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
Pasjonat
Opublikowano

Nie, to po prostu program, który normalnie instalujesz (oddzielny folder na dysku, nie wrzucasz do metina), a potem go odpalasz i wchodzisz w odpowiednią zakładkę.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Pasjonat
Opublikowano

Nie wiem jak to jest z Waszymi programami, ale jeśli macie możliwość podglądu zdalnego ip to można i tym.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...