Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy server RPG full 5x exp 50 slotow FRAKCJE GILDIE Siec serverow


Kolomyja2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg 5b724ce4000af5554eaebd46.jpg5b724ce4000af5554eaebd46.jpg

CatleCraft24

 

Informacje.png

 

strzalka.gif TYP: Wojny gildii/Surival

strzalka.gif Sloty: 50

strzalka.gif Potwory: Wlaczone

strzalka.gif Zwierzęta: Wlaczone

strzalka.gif PvP: Właczone

strzalka.gif Premium: Nie trzeba

strzalka.gif Nether: Tak

strzalka.gif BialaLista: Nie

 

strzalka.gifIP: CastleCraft.yfun.pl

strzalka.gifIP TEAMSPEAK 3: rs21.teamspeak.pl:3200

 

Administracja2.png

Pro100wryj,Adam9147,McJoke,Zubron

Moderator -TigerAO

pluginy.png

Frakcje ,MCMMO,essentials,falsebook

 

InformacjeDot.png

-Server istnieje od 3 dni gra juz na nim ponad 30 graczy.

-Server dziala 24/7.

-Nie ma lagow.

-Duzo informacji na spawnie.

-5x wiecej EXP-a z Mobow.

-Bardzo tanie ceny VIP i SuperVIP.

-Plugin specjalnie dla Graczy na bramy i mosty (FALSEBOOK).

-Komedna /sethome dla Graczy co poprwia Gre.

-Bardzo Estetyczny spawn.

I wiele wiecej przywileji !!!

 

 

Jak powstał server:

Wpadlismy na pomysl z kolegami aby zrobic ,server w grze minecraft

Wszyscy sie zgodzili i postanowilismy kupic server na poczatek 30 slotow

po 3 dniach server stal juz pełny wiec nie zawachalismy sie dokupic jeszcze 50 slotow aby wszyscy gracze mogli spokojnie wbic na server bez problemu .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

---REKRUTACJA---

1. Wiek: 12 (wiem, że mało ale jestem ogarnięty)
2. Obycie z komendami: 9,5/10

3. Dlaczego ty: Byłem / jestem adminem na wielu serwach i założyciele są zadowoleni.
4. Staż z minecraftem: 3 lata
5. Staż z serwerami: 2 lata
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Tak, (punkt nr 3)
7. Na ilu serwerach grałeś: Duuuużo (nie przeliczyłbym)
8.Czy masz TeamSpeak3: nie, ale mam skype...
9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre: zależy dzień roboczy 1-2 godziny, weekend 3-6 :)

@Komputer: Aktualnie brak :C (Stary: AMD A4 2x3.6GHz, 2GB Ram)

@Laptop: Intel Pentium 2020M 2x2.4Ghz, 6GB Ram, 600GB HDD. (Toshiba)

@Telefon: iPhone 4 16GB

@Konsole: PS2, PSP, PS3.

@Pomogłem? Możesz kliknąć w ten link: *klik* || Dorzucisz się na nowego kompa ;) Z góry dziękuje! :3

Opublikowano

1. Wiek: 14
2. Obycie z komendami: 9/10
3. Dlaczego ty: Byłem Adminem na jednym z serwerów i nikt się na mnie nie skarżył
4. Staż z minecraftem: 3 lata
5. Staż z serwerami: 1.5 lat
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: Tak
7. Na ilu serwerach grałeś: Ok 50 .
8.Czy masz TeamSpeak3 : Mam ale nie używam
9.Ile poswiecasz godzin dziennie na gre
: 6-8h

PS: nie mam premium xD

Dasz Diamenta ;P

Opublikowano

1.Wiek ; 13

2.Obycie z komendami:10/10 (zalezy jakimi bukkita 10/10, normalnego 9/10)
3.Dlaczego ty: Byłem adminem na około 10 serwerach, sam robiłem servery. Umiem budować. Znajomosc ortografii 9/10. Jestem ogarnięty.
4.Staż z minecraftem: 3 roku
5.Staż z serwerami: 2 lata
6.Czy byłes juz administratorem jakiegos serwera: Tak prosze zobaczyc moje posty, moge udostepnic moje wiadomosci z podaniami. Mialem wysoka range ma wielu serwerach. Bylem nie raz modem.
7.Na ilu serwerach grales: Wielu, wielu
8.Czy masz TS3 : Mam w kazdej chwili moge rozmawiac
9.Normalnie około 2.5 godziny, gram tez w LoL-a 30 lvl

Szczególnie interesuje sie literaturą Tolkiena , zbudowalem wiele budowli zwiazanych z ta trylogia i srodziemiem. Ma to klimaty RPG i moge zbudowac cos takiego na serwie.

Tutaj 2 podanie:
Witam chciałbym dostać admina na pana serwerze sam mam serwer
dedykowany.Mam doświadczenie.Mam dużo wolnego czasu.Znam komędy.Mam 13
lat.Gram od wersji od InfDef .Jestem
Ogarniety.Bede ogarnial graczy jako admin.Czesto będe odwiedzał
serwer.Dobrze buduje.Jestem adminem na wielu serwerach mogę podać
przykłady.Kocham gry RPG np.Dragon Age,Baldurs Gate II.Bardzo zależy mi
na tym serwerze i nie będe trollował wczuję się jak najbardziej w
role.Uważam serwer za świetny.Bede wspomagał serwer pieniężnie.Kocham
takie serwery uważam że będe dobrym adminem :D



Pozdrawiam Miszcz (wriki1234)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...