Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fabryka Skilla - KITPVP + Frakcje + (24h , No-Premium)


ZMBH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Multi konto?

Popatrz na e-maile, kozaku.

 

Poznajesz gracza " AleUrwal " " BeduinPL "

To są oni, debilu. : )

Beduin - AnawerinPL

AleUrwal - Blaszka... coś tam.

( Taki nicków w grze nie mieli )

Ale byli przy sytuacji.

 

BEDIUN I TEN CALY ALE URWAŁ to twoi funfle z podstawówki więc.

 

 

 

 

 

o email to nie problem zrobić nowy więc z czym do ludzi :*

 

 

 

co ja się będę z gówniarzem kłócił pis joł.

Opublikowano

BEDIUN I TEN CALY ALE URWAŁ to twoi funfle z podstawówki więc.

 

 

 

 

 

o email to nie problem zrobić nowy więc z czym do ludzi :*

 

 

 

co ja się będę z gówniarzem kłócił pis joł.

Nie ogarniasz pluginów, tyle poślę, elo.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

SPOCZKO MAMY NOWEGO:>

Ciebie, haha. Dzieciak...

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Opublikowano

zajebiscie obchodzi mnie zdanie jakiegoś lapsa z internetu który jak mu kolega powie żeby zhejtował to to napisze , polecam kupić mózg .

Przynajmniej blaszka umie pisać.

Jestem mogę wszystko,

Jestem kurwa Mr.Przyszłość,

Jestem Mr.Mixtape , gry , dziwko!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...