Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Zbiorczy temat "Czy pójdzie mi PlanetSide2"


Blondyneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

c2b8ba8efc635.png

 

Temat jest stworzony by zapobiegać spamowi "czy pójdzie mi planetside 2"

 

Regulamin:

-Zakaz dublowania postów

-Zakaz umieszczania innych treści niż pytanie/odpowiedzi do tematu

-Zakaz flame spamu itp itd

-Pytania i odpowiedzi nie mogą łamać regulaminu globalnego mpc forum i regulaminu PlanetSide 2

 

Wzór pytania czy pójdzie mi PlanetSide 2:

Mój procesor:

Mój dysk:

Moja Pamięć RAM:

Moja Karta Graficzna:

Inne uwagi:(np mój internet itp itd)

 

 

 

Wzór odpowiedzi czy pójdzie mi PlanetSide 2:

 

 

@<tutaj nick użytkownika>

Tak pójdzie ci, dokup ....,wątpie itd. itp.

Pójdzie ci ale na low itp itd

 

 

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Mój procesor: AMD Athlon II X2 250 Processor

Moja Pamięć RAM:2gb

Moja Karta Graficzna:NVIDIA GeForce GTS 250

Inne uwagi:(np mój internet itp itd) 1mb/s ; D radiowy więc nie jest stały transfer ;d

Opublikowano

Temat do poprawienia: dodałbym info o PSU i MOBO.

PC: CPU: Intel Core2Duo E8400 3.0GHz, MOBO: Asus P5Q SE, RAM: Kingstone 2x2GB DDR2 800MHz, Zasilacz: Chieftec GPA-500S8 500W, Obudowa: SuperCase SK337, GPU: Asus Radeon HD 6670 1GB GDDR5, HDD: Samsung 500GB

 

Laptop: ASUS A555L

Opublikowano

Mój procesor: AMD Athlon™ II X2 250 Processor

Moja Pamięć RAM:2gb

Moja Karta Graficzna:NVIDIA GeForce GTS 250

Inne uwagi:(np mój internet itp itd) 1mb/s ; D radiowy więc nie jest stały transfer ;d

Dopisz ile ghz procek ma i wątpię ze ci pójdzie na 2gb ram ew dokup ramu ;x

fighting0070.gif

2151571077.png

Sygna nr 2 i 3:

 

 

f51f61ce7c7db.jpg

1358683560-U261555.png

Sygnatura by SoiThe

 

 

 

Pomagam w działach "Problemy z grami" "Komputery" "BFP4F" "Tworzenie stron www"

Opublikowano

Mój procesor: AMD Quad-Core Processor A6-3400M with Turbo CORE Technology up to 2.30 GHz (4 rdzenie po 2,3)

Mój dysk: 750 GB HDD (wolne około 400 GB)

Moja Pamięć RAM: 6 GB DDR3

Moja Karta Graficzna: AMD Radeon™ HD 6520G, 512MB Graphics System Memory

Inne uwagi:

- Internet Wi-Fi

y526IOx.jpg


Opublikowano

Mój procesor: AMD Quad-Core Processor A6-3400M with Turbo CORE Technology up to 2.30 GHz (4 rdzenie po 2,3)

Mój dysk: 750 GB HDD (wolne około 400 GB)

Moja Pamięć RAM: 6 GB DDR3

Moja Karta Graficzna: AMD Radeon™ HD 6520G, 512MB Graphics System Memory

Inne uwagi:

- Internet Wi-Fi

 

wydaje mi się czy to jest laptop jeśli tak to nie licz na zbyt wiele rozdziałka 1280 x 786 i detale średnie

jestar121.png
Opublikowano
Mój procesor: AMD Quad-Core Processor A6-3400M with Turbo CORE Technology up to 2.30 GHz (4 rdzenie po 2,3)

Mój dysk: 750 GB HDD (wolne około 400 GB)

Moja Pamięć RAM: 6 GB DDR3

Moja Karta Graficzna: AMD Radeon™ HD 6520G, 512MB Graphics System Memory

Inne uwagi:

- Internet Wi-Fi

 

Raczej laptop bo sie laczy z wi-fi.

Rozdzialka nie tak duza i ponad normowe detale .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...