Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Xorots.pl Restart 29.01.13 godz 18;00 Pkt na start! Evo 8.6


Xordex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Chciał bym wszystkich zaprosić na WWW.XOROTS.PL

 

Start Wtorek 29.01 godz 18:00!

 

Client: Tibia 8.6

Maps: Evo 70mb 250 expowisk

Online: 24/7

World Type: PVP

Strona: Xorots.pl

IP: Xorots.pl

Port: 7171

Exp Rate: Stage

 

Exp:

From Level To Level = 1-50

150x

From Level To Level = 51-150

100x

From Level To Level = 151-200

75x

From Level To Level = 201-300

50x

From Level To Level = 301-400

20x

From Level To Level = 401-500

10x

From Level To Level = 501-600

5x

From Level To Level = 601-~~

2x

Magic Rate = 30x

Skills Rate = 45x

Loot Rate = 2.5x

 

redskull.gifRed Skull"redskull.gif

Dziennie: 20 | Tygodniowo: 100 | Miesięcznie: 300

 

Każdy kto będzie zalogowany dostanie 200 Premium Pkt, 15minut po starcie (18:15)

Dajemy pkt dla 5 pierwszych Gildii !!! Podania pisać na nr gg, lub email!!!

 

]Bardzo dużo Ewentów, oraz najazdów Bossów z których można zdobyć Przedmioty z sms shop, oraz Unikatowe Itemy!!![/]

 

Dlaczego reset servera??

Reset servera jest z powodu nie udanego startu, Ataki ddos, zbugowany monster, nie wyczyszczone domki oraz przez jeszcze jeden wazny bug!!! Po takim okresie czasu, co chodził nasz server, zostały usunięte wszystkie bugi (odnalezione jak do tąd). Wszyscy którzy zakupili pkt premium, otrzymają je spowrotem! (na naszej stronie pisze jak to zrobić)

 

 

Wybory do obsługi

Zapewnie zawsze chciałeś być tutorem, senior tutorem, a nawet może Gm'em! Czujesz że się nadajesz? Teraz masz szanse, Szukamy ludzi do obsługi naszego servera!!! (więcej na naszej stronce głównej)

 

Wielu graczy co u nas grało, napewno powie, że nasz server jest bardzo dobry, jedynym minusem było to że graczy było mało, dlatego po rozmowie z graczmi, stwierdziliśmy razem że musimy zrobić reset!

 

Teraz kilka fotek:

 

nowyobrazmapabitowabkb.jpg

87619959.jpg

87711633.jpg

ssssc.jpg

83124849.jpg

aaacgv.jpg

51501940.jpg

30145641.jpg

aaaaaarl.jpg

28439326.jpg

27262606.jpg

aaaamoi.jpg

1111111o.jpg

vbbbl.jpg

ssdwp.jpg

24553175.jpg

69875099.jpg

ggfe.jpg

74246373.jpg

27262606.jpg

17808455.jpg

29429449.jpg

39780301.jpg

19011257.jpg

434fk.jpg

555ezq.jpg

adaab.jpg

44653915.jpg

94550395.jpg

zxcf.jpg

 

 

Start Sobota 29.01.2013 godz 18:00

 

Kontakt:

GG: 5426089

Email: [email protected]

 

God Xordex

WWW.XOROTS.PL

Opublikowano

Nie polecam nawet tam wbiajc ,gralem na dwoch poprzednich edycjach ,GM totalny nieogar + dzieciak

 

 

Też nie polecam, jednak co do osoby GM'a to jest to osoba pełnoletnia

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

Też nie polecam, jednak co do osoby GM'a to jest to osoba pełnoletnia

 

Wiem ,rozmawiac sie znim niby i nawet da.

Ale kompletnie nie ma pojecia o tym co powinien robic.

Nie wspomne juz ze jego decyzje zaslugiwaly na jebniecie w sciane.

Opublikowano

Drodzy gracze, wszystktko co było robione na serverze, było dla dobra, prawda był raz cofnięty lv, ale to przez ten bug, dlatego robimy restart... Zawsze staram sie robić wszystko żeby bło najlepiej, zawsze słucham waszych opiń, problemów, i jestem naprawde często na otsie, zresztą skoro graliście, to sami wiecie.

 

@NeverBack

Co masz na myśli? Co niby było tak źle robione, że tak o mnie się zwracasz?

Opublikowano

Drodzy gracze, wszystktko co było robione na serverze, było dla dobra, prawda był raz cofnięty lv, ale to przez ten bug, dlatego robimy restart... Zawsze staram sie robić wszystko żeby bło najlepiej, zawsze słucham waszych opiń, problemów, i jestem naprawde często na otsie, zresztą skoro graliście, to sami wiecie.

 

@NeverBack

Co masz na myśli? Co niby było tak źle robione, że tak o mnie się zwracasz?

 

 

Nie okłamuj się, serwer pod kasę był i będzie. W pewnym momencie kiedy już miałeś jakiś tam lvl nawet sam vip nie był wystarczający, żeby expić trzeba było kupić sVIP'a

sybga.png

 

 

 

 

Jeśli Ci pomogłem daj Lubię to :)

Opublikowano

Akurat z tobą się nie zgodze, i chyba prawie nikt tak tego nie potwierdzi! Większość itemów jest dostępnych z boss wojowników, którzy najeżdzają kilka razy dziennie, 2 droższe itemki wypadają z innego bossa, codziennie konkursy i eventy w których można zdobyć itemek z is, oraz questy z których można zdobyć itemy z is np najdroższy item, exp amulet a także VIP i SUPER VIP!!!

 

To jest w quescie, nikt ci nie każe kupywać! Gdyby ots był tylko pod kase, jak powiedziałeś, to by nie było bossów questów konkursów itd...

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Ja nie wiem kto gra w takie gry

grafika: 8S

autor: :mellow:

serwer: :(

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...