Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Ghost Recon Online : Fragmovie/Screenshot


Bil3T

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników w konkursie!

Konkurs posiada dwie kateogrie:

* Fragmovie

* Najciekawszy screenshot

Zasady Fragmovie:
-Filmik musi trwać przynajmniej 40 sekund
-Na początku filmiku musi być twój nick oraz napis "Dla MPCForum na konkurs GRO"
-Filmik musi być nagrany specjalnie na konkurs !

Zasady SS'ów:
-Screen musi być robiony w czasie trwania konkursu.

Regulamin:
-Każdy może wstawić tylko jedną pracę w tylko jednej kategorii
-Wszelkiego typu plagiaty, itp. będą karane procentami, dyskwalifikacją z konkursu oraz banem na 48h
-W tym temacie się nie wypowiadamy. Tutaj wstawiamy tylko swoją pracę
-Wszystkie pytania zadajecie na PW : 360™, Majkel oraz Antix.

-W przypadku, gdy ilość prac oddanych do konkursu będzie mniejsza niż 7, zostanie on odwołany.

Prace wstawiamy od 27.01.13 do 11.02.13.
Prace wstawiacie w tym temacie, pozdrawiam!

default2.png

Nagrody - Screenshot:
1 miejsce: Gold Member lub Blue Member !
2 miejsce: -10% !
3 miejsce: -5% !

Nagrody - Fragmovie:
1 miejsce: Gold Member lub Blue Member !
2 miejsce: -10% !
3 miejsce: -5% !

Wszelkie dyskusje na temat konkursu w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/839739-dyskusja-ghost-recon-online-fragmoviescreenshot/

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Niestety muszę wprowadzić nowy pkt do regulaminu.

W przypadku, gdy ilość prac oddanych do konkursu będzie mniejsza niż 7, zostanie on odwołany.

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Ostatnia próba.

Mamy 7 prac, miało być 10.

daje wam i sobie czas do 20.02, by znaleźć jeszcze te 3 osoby, niech uda się ten konkurs!

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Wiem że nie wygląda jak moje. Napis na konkurs jest okropny wg mnie ale późno się domyśliłem że zapomniałem napis i dodałem na szybkości a sam fragmovie byłby też dłuższy [do końca piosenki] ale myślałem że jest jakby do dzisiaj (jutro 18) a teraz wiem że jest konkurs przedłużony ale trudno... To jest fragmovie zrobiony od razy jak pobrałem i zainstalowałem grę więc jak słabe kille czy coś to sorry ale to były moje 1. rundy.

 

http://www.youtube.com/watch?v=EhOnP5lhJIg

 

A to jest screenshot... myślałem o przerobieniu w Photoshopie ale chyba nie wolno więc daję tu surowe zdjęcie:

 

 

2yzdl4x.jpg

 

 

Dowodów że ja to zrobiłem mam całkiem sporo np: posiadam surowe pliki wideo, projekt z Adobe Premiere Pro z wszystkimi ujęciami i efektami i wiele wiecej :D

 

@edit

 

Jest 9 na 10 prac :D potrzebujemy jeszcze jednej.... czekajcie... przypadkowo właśnie urodził mi się brat bliźniak i zrobił konto z tego samego IP co ja :D hah nie no "joke"

 

@edit

 

Mogę tak 2 prace? Chyba nie.. z tego co widzę to chyba nieee ;( To nie fair.... powinno być że jak braknie uczestników to można brać udział... jak nie to wybieram fragmovie (taką kategorię)

CPU: Intel Core i7 6770K @ 4,0GHz
GPU: Zotac GTX 780Ti AMP Edition
RAM: Kingston 2x8GB

Case: Cooler Master HAF X

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...