Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Komendy na wyłączenie serwera z powodem.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś chciałbym was się spytać o wyłączanie serweru z powodem.

Mianowicie dziśiaj zauważyłem na jednym serwerze kiedy H@ wyłączył serwer , normalnie mnie wywaliło i pisało : Serwer został wyłączony z powodów konserwacji czy jakoś tak , oraz kiedy zostałem zbanowany pisało Alakazar zbanował cię powód: Reklama

Szukam czegoś takiego !

A drugie pytanie : czemu kiedy wchodzę na serwer na hostingu craftserve , tylko ja odnosze wrażenie że czat , cały świat się zaciął i musze czekać 4min aż sie powoli odetnie .

Na 2 serwerze na hostingu ownserver czegoś takiego niema!

Czy to problem hostingu czy serwera , pluginu.

Szukasz odpowiedzi na kalendarz adwentowy nostale ??
To jest mój blog :
http://nostalevent.blogspot.pl

Opublikowano

Możesz to zrobić przez plugin WhiteList (jakoś tak)

Tam ustawiasz powód i możesz napisać że SERWER WYŁĄCZONY - Budujemy mape

 

Co do bana to możesz użyć FigiAdmin czy jakoś tak, tam po zbanowaniu wszystko jest ładnie napisane.

Opublikowano

Do bana z powodem możesz użyć komendy /ban <nick> <powòd>

Czyli np : /ban mcdecrasher reklama innego serwera

Tej komendy możesz użyć np z pluginem AdminCmd ;)

381911453317091771709.png
by ja.

Opublikowano

Aby zmienić co piszę po zamknięciu serwer'a wchodzisz: bukkit.yml

Tam masz coś takiego jak shutdown-message: i tam jest Server Closed. Zmień to na co chcesz :).

 

Drugie to z banem. Polecam plugin UltraBans, jeśli masz spory serwer. Jeśli masz coś małego np. 20slotów to weź FigAdmin.

 

http://dev.bukkit.org/server-mods/ultrabans

http://dev.bukkit.org/server-mods/figadmin/

 

Ultrabans jest update'owany a FigAdmin ,niestety już nie jest

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...