Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie mogę ściągnąć LoL'a


Markuss345

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie ściągam tego downloadera z głównej strony klikam na niego chwilę myśli i nic nie włącza się. Po dodaniu do zapory też nic nie działa.

Ściągnąłem Net Frameworka 4 też nic. Komputer jest praktycznie czyściutki bo wczoraj go formatowałem więc nie wiem czemu tak się dzieje. Kiedyś jak instalowałem ( to było dosyć dawno ) to działał a teraz nic.

 

Jbc. Win XP, SP 2

Opublikowano

Użyj jednego z tych downloaderów :

http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=389394

Swoją drogą na forum była masa takich tematów. Nie zaszkodziło by poszukać

 

@OFFTOP

panie up, takie pisanie to zwykłe nabijanie postów, pisał autor tematu że wczoraj go formatował

Opublikowano

Xantyr mam czyściłem i nic nie pomogło.

Bargian wiem widziałęm to ściągłem zainstalowałem i jak klikam w launchera to wyskakuję błąd. "Failed to launch RADS\system\rads_user_kernel.exe

Opublikowano

Żeby rozwiązać problem z tym rads user karnel.exe wystarczy że zainstalujesz vc++ 2005 i 2008.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?displaylang=en&id=5638

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5582

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...