Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server Minecraft [FourCraft][Surival/Frakcje][40 slotow][No wl][WojnyGildii][Dedyk 3 GB Ram-u][No Lag][Miła atmosfera] WBIJAJ !


kotek_xd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FourCraft24

informacje2.png

 

strzalka.gifTYP: Wojny gildii/Surival

strzalka.gifSloty: 30

strzalka.gifPotwory: Wlaczone

strzalka.gifZwierzęta: Wlaczone

strzalka.gifPvP: Właczone

strzalka.gifPremium: Nie trzeba

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

strzalka.gifIP: FourCraft.yfun.pl

strzalka.gifIP TEAMSPEAK 3: rs21.teamspeak.pl:3200

Administracja4.png

Pro100wryj,Adam9147,McJoke,Zubron

pluginy2.png

Frakcje i inne

 

InformacjeDOT2.png

Server istnieje od 2 dni.

Server dziala 24/7

Nie ma lagow.

Duzo informacji.

Na serverze w tym czasie gra już nawet sporo osób jak na 2 dni.

Jest mozliwość kupna VIP i Super VIP ,a także EXP-a i Obsydianu w bardzo niskich cenach w porówaniu do innych serverow.

 

Jak powstał server:

Postanowiliśmy razem z kolegami z reala odtworzyć server z przed lat.

Mieliśmy ponad 5 serverów niestety padly z powodów finansowych .Z tym tak sie nie stanie, poniewaz juz sobie to ustalilismy ze ten server bedzie najelpszym server w Polsce(ZA NIE DŁUGO KUPUJEMY SERVER 120 SLOTOW).

 

Kupując VIP;

Zayskujesz popularność i nie tylko rozne inne opcje gry a w szczegolności pieniadze z VIP itp ,idą na dalsze utrzymanie servera..

 

Serdeczenie pozdrawiam i polecam server !

post-439386-0-62825300-1359264253_thumb.png

post-439386-0-02965100-1359264332_thumb.png

Opublikowano

zapraszam ;x

Jeśli rekru on ;x:

 

Oto moje podanie na Moderatora

Wiek:19lat

Nick w grze:Mroczek

Dlaczego akurat ja:Jestem ogarnięty,miły i pomocny w trudnych sytuacjach.Chciałbym pomóc serwerowi gdyż mam dużo czasu i ten właśnie czas chciałbym poświęcić posadzie Moderatora.

Czas spędzony na serwerach minecraft: no z 3 lata ;]

Ile czasu poświęcam grze minecraft?:5-6h

Oferuję:

-Organizowanie eventów,

-Prezentowanie serwera na MPC,MPCforum itd,

-Budowanie przeróżnych ciekawych budowli,

-Pomoc dla graczy,

Oraz wiele więcej !

mroczek.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...