Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Wpłacanie expa na gildię-EliteMt2


siusiak1000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema,

jak widać na elitemt2, pandoramt2 zostało zablokowane oddawanie expa na gildie, gildia od razu ma 20 lv ;x I mam takie pytanie, czy istnieje jakiś sposób na oddawanie expa ?? ;]

Opublikowano

Nie. Jeżeli gildia ma 20 lvl to nie masz jak oddać expa. Nie ma na to żadnego bugu, ani cheata i wątpię, aby kiedykolwiek ktoś coś na to wymyślił. Swoją drogą to gra może stać się dla niektórych przyjemniejsza z taką "blokadą."

Opublikowano
Swoją drogą to gra może stać się dla niektórych przyjemniejsza z taką "blokadą."

Niby tak, ale sporo osób będzie z tego powodu ubolewało, nie będą mogli tak efektywnie zarabiać.

 

@Topic.

Nie da się, jeżeli twoja gildia ma już 20 lvl to nic z tym nie zrobisz, tak samo jak z postacią, jeżeli max lvl to 99 to 100 nie wbijesz ...

giphy.gif

Opublikowano

Nie ma takiego hacka.

Jedyne co możliwe,że tam jest chociaż wątpię to ,,Pierścień AntyExpa". Jeżeli nie ma to poproście Administrację na forum o to np. dostępny w grze u NPC za przypuszczalnie 400kk.

 

Tak możesz próbować coś z PT zaprosić 8osób 1lv. by im oddawać expa chociaż to nie będzie tak efektowne jak wpłacanie expa na gildię.

Opublikowano

A może znacie jakiś serwer z pierścieniem antyexpa ?? ;]

Zobacz sobie Virtual MT2.Z tego co się orientuje to nie zablokowali oddawania expa na gildjie i prawopodobnie posiada pierścień.Co do popularności to jest równy elite,dragon i diamond razem wziętych,więc radzę zajrzeć :D

r03syq.png

Zapraszam Jinho.Moja postać:Woj Mental,Buszman lvl 70+.Historia na AlmantiaMT2:

Założenie konta-9.02.2013r 10:00 Ściągnięcie klienta-9.02.2013r. 11:00 Pierwszy wydropiony kostium-11.02.2013r. 13:36

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...