Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SERWER MIŁA ATMOSFERA! DARMOWE RANGI EVENTY![SURVIVAL GAMES] [DZIALKI] [FRAKCJE]


kspi9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym Wam przedstawić serwer minecraft.

 

Działa on od 9 stycznia 2013r.

 

Co możemy Ci zaoferować?

 

-Miłą Atmosferę

 

-Szybki i przyjemny kontakt z Administracją.

 

-Tanie rangi (na 2-3 miesiące w cenie 1 miesiąca)

 

-Codzienne Eventy

 

 

 

 

Adres IP: s130.csrv.pl:22002

 

Typ Serwera: Factions-Survival-SurvivalGames-Dzialki!!!

 

Potwory: Tak

 

Zwierzeta: Tak/Nie

 

Premium: Nie

 

Sloty: 10 OD 8 lutego 20

 

Biala Lista: Nie

 

Nether: Tak

 

On/Off: TAK

 

Właściciel- Rq0animo12345

 

 

 

 

 

+ Wlasciciel

 

+ Head Admin

+ Admin

+ Administrator

+ Operator

+ Technik

+ Junior Admin

+ Sponsor

+ Mod

+ Moderator

+ KidMod

+ KidModerator

+ Budowniczy

+ Architekt

+ Artysta

+ Super VIP

+ VIP

+ Mistrz

+ CHAMPION

+ Gracz

+ Kobieta

 

+ Dziewczyna

 

(Tylko teraz na 2,5 miesiąca w cenie 1)

 

Możliwość otrzymania rangi za pomoc w rozkręceniu serwera!

 

 

s130.csrv.pl:22003

 

MAPKA!

Opublikowano

Edit: racja serwer działa

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Opublikowano

To tak , serwer jest ogólnie fajnie zrobiony , Ma kilka błędów ale myśle że szybko zostanie to poprawione , Jedynym minusem są Nooby które na nim siedzą np.Altair czy kali , itp. ,Chodzi mi o to że strasznie się rzucają do każdego kto ich upomni , Ich ortografia jest na poziomi buta i strasznie o wszystko żebrzą ...

 

Serwer ogólnie polecam ale jak bym miał dać 0-10 dam 6 ;D

 

___

 

EDIT

To tak Musiałem zmienić ocenę serwera ponieważ , dzisiaj rano chwilkę na nim pograłem i stwierdziłem że administracja jest na nim Do dupy I server jest zarządzany przez Idiotów (razem z niektórymi grającymi) i IQ równym temperaturze na dworze.

Server jest fajny tylko grają i zarządzają na nim idioci , na serwerze jest dosyć DUŻO błędów i niedociągnięć

 

Zmieniłem swoją wypowiedz tylko przez to że dostałem Dzisiaj bana Na ip Za to że "Ukradłem Gm 9latkowi" *facepalm* (ciekawe jak to zrobiłem)

a tutaj małe ss żeby ktoś nie powiedział że sobie jaja robie ;)

ortadmina.png

(Kubstonkox222) jemu podobno Ukradłem Gm xD

 

Serwera NIE POLECAM jak ocena od 0-10 dam 2 (tylko przez osoby grające na nim)

  • Procesor: Intel Core i5-3570K /3.4GHz, 6MB, LGA 1155, BOX

  • Karta Graficzna: Sapphire Radeon HD7850 2GB DDR5 /256bit/ DVI/HDMI/mDP

Płyta Główna : MSI Z77A-G4 5 /intel Z77, LGA 1155

RAM: A-Data 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Gaming

Zasilacz: bequiet! PurePower L8 530W

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...