Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] różne ceny oraz różne rodzaje postaci


Yarker

Kto  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto

    • Fizz
      4
    • Kha zix
      4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo. chciałbym się was poradzić co zakupić...

 

odóż brakuje mi adc jednak nie przepadam za nimi. szczerze mówiąc mam tylko 3 te klasy - tristana, ashe and ez.

Obecnie myślę nad caitlin...'

Drugą postacią jaką mam na myśli jest zed - solo top. Widywałem kozaków na tej postaci i naprawde się na nią napaliłem. Dodam też że solotoperów trochę mam więc dlatego nie chcę za bardzo kupować zeda

3 postać - kha ... Podoba mi się od dawna jednak bardzo zainteresowałem się nim podczas IEM...

 

 

Kogo z tych 3 mi polecicie ? a może macie inne propozycje?... odrazu mówię że na adc mogę wydać 4800 a na solo 6300... poprostu nie chcę wydawać kasy na klasę którą nie przepadam grać

 

 

 

za dobre odp dam liki ;D

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

2 postacie na mida. Zed nie jest zbyt dobry na Top tak samo jak Kha. Zbyt dużo kontr. Lepiej chodzic nimi na mida coś w tylu Talona. Warmong na odporność i lecisz. Możesz nawet zrashować.

Caitlin nie kupuj, słabnie w late. Lepsza będzie MF. Robi ona pogrom do <1600 elo. także lepiej weż kha zixa nie ma energi a uwiesz mi że zed jest monożerny. Do tego na kha zixie masz po 6 ulepszenia.

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

Mówisz, że Cait słabnie w late, ale proponujesz mu Kha, którego w late zjada chyba niemal każdy... Jeżeli chcesz zostać wyzywany, i raportowany za gówno robienie w TF'ach, i nie pomaganie teamowi w Late - Kupuj Kha.

2d82fcx.jpg
Opublikowano

Wtf? Jak zed moze byc manozerny skoro ma energie?

Chodziło mu o energie i tak faktycznie jest. W cholere na nim energii brakuje.

Ja naprzykład nie spotkałem dobrego Zed'a i uważam go za słabego championa.

 

Kha zix dostanie teraz bodajże nerfa, więc bym się wstrzymał z jego kupnem.

 

 

Opublikowano

Kha

 

Mobilny

Doskok

Tuning

Heal

Harras

Łatwa farma

Dość wytrzymały

Niewidka

Duże dmg z q

 

@up; Jakoś dostał jednego i dalej ciśnie równo? Nie ma co się przejmować nerfami, skoro i tak będzie kosił.

2ufgk6u.png

Opublikowano

a może tak - która z tych postaci robi najwięcej dla teamu ? pewnie powiecie ze zed bo kha to... ale ja i tak się strasznie na nieggo napalilem...

cait juz odpada bo ma slabe late. wolę kupić sivir i corkiego

 

zostaje zed i kha

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Polecam Ci zakupic fiore lub kha zixa

 

a możesz podać zalety fiory? jak miałem 15lvl to myślałem nad zakupem jej lub lee. wybrałem lee bo mówili że fiora na rankedach to badziewie a lee jest jednym z lepszych junglerow i dobrym solo toperem

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Mówisz, że Cait słabnie w late, ale proponujesz mu Kha, którego w late zjada chyba niemal każdy... Jeżeli chcesz zostać wyzywany, i raportowany za gówno robienie w TF'ach, i nie pomaganie teamowi w Late - Kupuj Kha.

Naprawdę? Czyli ad caster slabnie w late? Większej bzdury nie slyszalem

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

zed odpada jednak teraz się zainteresowałem fizzem

 

co wy o nim powiecie?

słyszałem że można maxować Q oraz W na zmianę , lub jak lubisz erly to max E i jechać none stop E Q ;D

 

czy to prawda? dodam że fizzem nigdy nie grałem ale to samo kumpel który kupił fizza 5 miechów temu bez żadnej gry na nim i puźniej prawie cały sezon 2 grał własnie nim...

 

Może macie inne propozycje za 4,8 - 6k? mam lee, kennena, diane, rengara, eza

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

1. Cait nie słabnie w late a nawet dodam, że dzięki swojemu zasięgowi jest dużo lepsza od takiego eza, gravesa, dravena czy sivir w late game.

2. Zed jest dobry ale po prostu trzeba nim umieć grać i to nie chodzi nawet o skille tej postaci ale o energie, musimy umiejętnie nią dysponować.

3. Kha'Zix obecnie bardzo mocna postać, ogarnięty Kha'Zix niszczy system, co prawda też trzeba nim umieć grać, ale jest do opanowania.

Ktoś pisał, że Kha'Zix jest słaby w late itd.. Fakt trochę słabnie, ale bez przesady nadal jest bardzo mocną postacią, szczególnie jak dobrze zagra w early/mid.

Ogarnięty Kha'Zix nie pozwoli na to żeby było late;]

4. Fizz - mimo, że nie uznaje czegoś takiego jak "main" ale swego czasu grałem bardzo dużo fizzem, cholernie mocna postać.

Nie potrzebuje dużego feda, a robi co chce w mid game, w late game słabnie ale nie oszukujmy się większość ap słabnie w late.

Bardzo przyjemna postać.

 

Na mida polecę ci Fizza lub Kha'Zixa, na bota miss fortune, obecnie jest strasznie mocna ponieważ kontruje ezreala a ten jest w co 2 grze.

Opublikowano

1. Cait nie słabnie w late a nawet dodam, że dzięki swojemu zasięgowi jest dużo lepsza od takiego eza, gravesa, dravena czy sivir w late game.

2. Zed jest dobry ale po prostu trzeba nim umieć grać i to nie chodzi nawet o skille tej postaci ale o energie, musimy umiejętnie nią dysponować.

3. Kha'Zix obecnie bardzo mocna postać, ogarnięty Kha'Zix niszczy system, co prawda też trzeba nim umieć grać, ale jest do opanowania.

Ktoś pisał, że Kha'Zix jest słaby w late itd.. Fakt trochę słabnie, ale bez przesady nadal jest bardzo mocną postacią, szczególnie jak dobrze zagra w early/mid.

Ogarnięty Kha'Zix nie pozwoli na to żeby było late;]

4. Fizz - mimo, że nie uznaje czegoś takiego jak "main" ale swego czasu grałem bardzo dużo fizzem, cholernie mocna postać.

Nie potrzebuje dużego feda, a robi co chce w mid game, w late game słabnie ale nie oszukujmy się większość ap słabnie w late.

Bardzo przyjemna postać.

 

Na mida polecę ci Fizza lub Kha'Zixa, na bota miss fortune, obecnie jest strasznie mocna ponieważ kontruje ezreala a ten jest w co 2 grze.

 

Jeżeli nie ma takiego czegoś jak main. To kto wygra typ co rozegrał 300 gier Brandem czy typ który rozegrał 100 gier?

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

Fizz. Kontruje dużo midów tak samo kha zix tylko że z gry fizzem jest więcej fun'u.

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

wybrałem kha... ostatnie pytanie i zamykam - co maxować : Q czy W ? obecnie w 1 meczu maxowalem W po czym ten skill na 6lvl upnelem. rezultat ? 12:9 w pierwszym meczu jednak nie jestem do konca zadowolony bo wielu mi uciekło jak i kilka razy mnie dedli przez glupie bledy

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

lepiej kha maxować w i elowucja 1x potem q ewolucja e i na koncu max E i ewlocuja q

"Celem wojny nie jest umrzeć za ojczyzne, tylko sprawić by tamci skurwiele zgineli za swoją" G.C.Patton

sygnatura22.jpg

 

2HardStyle2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...