Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak się pozbyć kurzy ze szczeliny SGA2


Golden™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałem i wiem, że sprężone powietrze z puszki nie wypchnie takiego brudu z szczeliny bo jest UPCHANY.

Chyba,że posiadasz sprężone powietrze o megaaaa ciśnieniu, takim, które mogłoby uszkodzić ekran.

Tyle w temacie bezmózgu

 

 

Bez mózgiem jesteś ty, widać imbecylu że nie próbowałeś sprężonym powietrzem.

Opublikowano

Golden,

 

Przeczytałem cały temat ( wraz z postami pod tematem ). I rozumiem ten temat.

To przeczyść telefon igłą, bądź sprężonym powietrzem. Lub popytaj w sklepach TELEFONICZNYCH, jak to zrobić.

Sprężone powietrze ma pojemność 400 ml. I kosztuje 15-18 złotych.

Ja ją za 15 złotych dostaję. A tak naprawdę kosztuję 18/20 złotych, tylko ja chodzę 6 lat do komputerowego, i mi PAN Hubert sprzedaję powietrze za 15 złotych, bo mnie dużo zna, bo mu pomagam układać płyty / papiery / myć podłogę / naprawiać komputery.

I za to mi zniża ceny towarów. W jego sklepie.

Powietrze zazwyczaj kosztuję w granicach 14 - 20 złotych ( 400 ml ).

 

Pozdrawiam, i życzę Ci miłego wieczora. Cześć.

 

 

 

 

 

 

- aktualizacja postu -

bez gif


Opublikowano

Chwalisz się tym, że wszystko przeczytałeś, ale gdyby tak było to byś wiedział, że takie porady już były.

 

np.

Nie, bo to folia ochronna, ale możesz ją czymś przerwać, a wtedy na ekranie pojawią się rysy, dlatego bądź ostrożny. Na początku podłub ten kurz igłą, jednak tak jak wspominałem, ostrożnie! A potem tak jak napisała Blondyneczka, użyj sprężonego powietrza, który dostaniesz w każdym super markecie w dziale ze środkami czyszczącymi - koszt to jakieś 10-15 zł za puszkę.

PS. Sprężone powietrze jest tak silne, że bez problemu usunie osadzony kurz w 'dziurach.'

 

Pomogłeś mi jedyni tym, że powiedziałeś ile to kosztuje i dzięki Ci za to.

 

MOŻNA ZAMKNĄĆ TEMAT!!!

1361453243-U739101.png



Opublikowano

Golden,

 

Proszę Cię bardzo.

Sprężone powietrze kosztuję 18 złotych, i ma pojemność 400 ml.

 

 

 

Pomogłeś mi jedyni tym, że powiedziałeś ile to kosztuje i dzięki Ci za to.

 

 

Proszę Cię bardzo. Zawsze jestem do Twojej pomocy.

Pozdrawiam...

bez gif


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...