Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB+RP+SURV][10S][24/7][Dedyk] ■ MineCrafting ■


TheDonaldTusk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MineCrafting

 

 

serwerminecraft.png

 

 

adresip.png

 

 

MineCrafting.yfun.pl

 

 

 

 

informacjed.png

 

 

 

myslnik.png Tryb rozgrywki: FB+RP+SURV

 

 

myslnik.png Biała lista: Nie

 

 

myslnik.png Ilość slotów: 10

 

 

myslnik.png Zwierzęta: Tak

 

 

myslnik.png Potwory: Tak

 

 

myslnik.png PvP: Tak

 

 

 

pluginy.png

 

 

Miedzy innymi:

BoatMod

Jobs

Trampolin

Chairs

 

 

 

ekipal.png

 

 

xDert

Dark

 

 

 

dodatkoweinformacje.png

 

POLECAM i ZAPRASZAM!

 

Zachęcam do kupna VIP, dużo konkursów, pomocna Administracja itp.

luq7n.png

Opublikowano

Serwera NIE POLECAM Admini nie rozgarnieci , 4 Dzialek nawet nie chca polaczyc xD , Pisza ze nie moga tego zrobic bo pewnie nie umia hahah. xDert najwiekszy nieogar , odradzam granie na nim.

Opublikowano

@UP

Nie, że nie umią tylko nie możemy, jak to wygląda?...

Każdy ma swoje zdanie.

Kto normalny laczy 4 duze dzialki?

I chce zbudowac zamek? --,--

luq7n.png

Opublikowano

@UP

Brzydko wygląda?

xD

Człowieku ty sobie nie wyobrażasz co ja potrafię robić w tym ,,Srajkrafcie'' .

Gdybyś umiał byś dawno połączył , no sorry na innym serwerze by ci połączyli .

Aha , i zapomniałem jednego , 2 bugi ci odkryłem (w tym 1 bardzo ważny do usunięcia) a ty mnie za to chcesz zbanować

xD .

Widać ogarnięty serwer , przemyśl sobie to co mówiłeś i robiłeś i dopiero się wypowiadaj.

Opublikowano

Hmm. Serwer dość skromny. Jak narazie nie widzę spawnu. Tym bardziej różnych informacji o nim. Od gracza Ronix Dostałem pare rzeczy i mu podziękujcie. Działki dość spore. W szerokości od wejścia przeliczyłem 12x11. Ale może być.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...