Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wojna Drużyn - FPG [WL][2 wyspy][Żółci-Niebiescy][SkyBlock][KM 3]


FairPlayG

Pytanie.  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy po wojnie ma by? zresetowana mapa czy czas na odbudowanie swoich wysp po wojnie?

    • Zresetowana mapa.
    • Czas na odbudowanie swoich wysp.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

informacjeq.png

 

strzalka.gifTYP: SkyBlock [Kwadratowa Masakra s3]

strzalka.gifSloty: 25

strzalka.gifIP: 94.23.102.250 (Start - Poniedziałek [28.01.2013r.] godzina 19:00

TS3: Jutro podam IP.

strzalka.gifNether: Nie

strzalka.gifBialaLista: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifPvP: Tak(środek mapki[pomiędzy wyspami]), na wyspach OFF, Podczas wojny - na całej mapie ON

 

infz.png

 

Administrator nie bierze udziału w grze tylko dba o was i pilnuje porządku:)

Kontakt:

Nick w minecraft: FrxX

Skype: fookkx

GG: 45027383

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

Aby się zapisać napisz podanie w temacie według wzoru podanego poniżej:)

 

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

WYMAGANIA

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

Sprawny mikrofon.

Teamspeak3.

Ogarnięte zachwoanie.

Aktywność na serwerze.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Plan:

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Dzień 1-3 Budowa

Dzień 4 Event

Dzień 5 Wojna

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

OBECNY SKŁAD 9vs7

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Niebiescy:

- Byniek

- ValcoPL

- Kashiri

- relaxoskar

- Wariacik

- bluefire777

- AxizEn

- KamyyL

- MrKaczucha

-

-

-

 

Żółci:

- Pinecha08

- Relogic

- Arcy

- boyaka18

- MoHiToS

- BuDuX

- MixSteeRs

-

-

-

-

-

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

WZÓR PODANIA

Jeśli nie posiadasz konta na youtube, a posiadasz ts3 i mikrofon także złóż podanie:)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Nick w minecraft:

Wiek:

Link do konta na youtube:

Liczba widzów:

Mikrofon(Tak/Nie):

TeamSpeak3(Tak/Nie):

Ile grasz w minecraft:

Drużyna(Niebiescy/Żółci):

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania):

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Screeny z mapki:

Mapka:

qwnjux.jpg

 

Wyspa:

xgo5k0.jpg

 

Zawartość skrzynki:

ctejgv.jpg

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Zapraszam do głosowania w ankiecie.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Griefera szybko złapiemy.

Jeśli masz zamiar wejść na serwer i griefować to odpuść sobię bo będziesz miał problemy:)

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Opublikowano

Nick w minecraft: Erisho

Wiek: 12

Link do konta na youtube: http://www.youtube.c...hO?feature=mhee

Liczba widzów: Mała bo nie nagrywam już filmów

Mikrofon: Brak

TeamSpeak3: Brak

Ile grasz w minecraft: Dziennie po od godzinki do 4.

Drużyna(Niebiescy/Żółci): Niebiescy

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania): Dlaczego ja? Ponieważ lubię Minecraft , SkyBlock , Lubie wojny , Drużyny i inne . Dlatego też , bo nie lubie grać sam i inne . Można się ze mną łatwo dogadać .

 

 

Pozdrawiam Erisho

Opublikowano

Nick w minecraft:Relogic

 

Wiek:13

 

Link do konta na youtube: nie mam ale bardzo bym chcial ;/

 

Liczba widzów:-

 

Mikrofon:mam

 

TeamSpeak3:mam

 

Ile grasz w minecraft: od alphy

 

Drużyna(Niebiescy/Żółci): obojetnie

 

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania): Ze mna zawsze mozna sie dogadac. Lubie wojny pomiedzy 2 gildiami wyspami. Szukac innych przyjaciół i Lubie grac w mc

Opublikowano

Nick w minecraft:ValcoPL

Wiek:13

Link do konta na youtube:http://www.youtube.com/user/valcopl

Liczba widzów:21

Mikrofon:Posiadam

TeamSpeak3:Posiadam

Ile grasz w minecraft:2 lata

Drużyna(Niebiescy/Żółci):Niebiescy

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania): Lubię serwery tego typu, chciałbym się wypróbować. Lubię gry typu Minecraft cs LoL itd. Moim zainteresowaniem jest sport, a konkretnie piłka nożna.

 

 

Podanko kolegi

 

 

Nick w minecraft:Kashiri

Wiek:13

Link do konta na youtube:Brak

Liczba widzów:0

Mikrofon:Posiadam

TeamSpeak3:Posiadam

Ile grasz w minecraft:2 lata

Drużyna(Niebiescy/Żółci):Niebiescy

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania): Lubię serwery tego typu, chciałbym się wypróbować. Lubię gry typu Minecraft cs LoL itd. Moim zainteresowaniem jest sport, a konkretnie piłka nożna.

 

Podanko kolegi

Nick w minecraft:Kashiri

Wiek:13

Link do

konta na youtube:brak

Liczba widzów:0

Mikrofon:Posiadam

TeamSpeak3:Posiadam

Ile grasz w minecraft:2 lata

Drużyna(Niebiescy/Żółci):Niebiescy

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania): Lubię serwery tego typu, chciałbym się wypróbować. Lubię gry typu Minecraft cs LoL itd. Moim zainteresowaniem jest sport, a konkretnie piłka nożna.

Opublikowano

Pinecha08 - Przyjęty (Żółci)

Relogic - Przyjęty (Żółci)

Arcy - Przyjęty (Żółci)

boyaka18 - Przyjęty (Żółci)

 

Byniek - Przyjęty (Niebiescy)

ValcoPL - Przyjęty (Niebiescy)

Kashiri - Przyjęty (Niebiescy)

Opublikowano

Nick w minecraft: relaxoskar

Wiek: 14

Link do konta na youtube: -

Liczba widzów: -

Mikrofon(Tak/Nie): Tak

TeamSpeak3(Tak/Nie): Tak

Ile grasz w minecraft: Około roku

Drużyna(Niebiescy/Żółci): Obojętnie

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania): Ogólnie uwielbiam rywalizacje, skyblock i minecrafta. Jestem spokojny i ogarnięty

reflink

Opublikowano

Nick w minecraft: Wariacik

 

Wiek:14

 

Link do konta na youtube:

http://www.youtube.c...Sw?feature=mhee

 

Liczba widzów: 42

 

Mikrofon(Tak/Nie):Tag

 

TeamSpeak3(Tak/Nie):Tag

 

Ile grasz w minecraft:2 lata

 

Drużyna(Niebiescy/Żółci): Obojętnie

 

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania): Jestem ogarnięty.Znam język polskie w bardzo dużym stopniu oraz grałem już na takim serwerze lecz padł.Mogę pomóc przy serwerze jeżeli pomoc będzie potrzebna.

  • 1 post [~]
  • 10 postów[~]
  • 25 postów [~]
  • 50 postów [~]
  • 100 postów [x]
  • 150 postów [x]

Opublikowano

Nick w minecraft: AxizEn

Wiek: 16

Link do konta na youtube: Nie posiadam

Liczba widzów: Nie posiadam

Mikrofon(Tak/Nie): Tak

TeamSpeak3(Tak/Nie): Tak

Ile grasz w minecraft: 3 lata

Drużyna(Niebiescy/Żółci): Niebiescy

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania): Jestem ogarniętym graczem skyblock gdyż grałem już na kilku serverach typu KM3. Lubie poznawać nowych ludzi i współpracować. Jeżeli można to chciałbym dojść do Niebieskich, bo gram z Wariacikiem :]

Opublikowano

Nick w minecraft: BuDuX

Wiek: 15

Link do konta na youtube: Nie Mam

Liczba widzów: UP

Mikrofon: TAK

TeamSpeak3: TAK

Ile grasz w minecraft: od alpha 1.2.6...

Drużyna:Żółci

Dlaczego ty?: ponieważ zaczeły mi się ferie i mi się nudzi dziennie siedzę 12 godzin ... lubię servy tego typu jestem ogarnięty i lubie budyń

NIE BĄDZ ŻYŁA DAJ DIAXXA !!!

(KLIKNI NA OBRAZEK)

HAHHAAHjp_xshxhsq.jpg

TROLOLO

Opublikowano

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

 

Nick w minecraft: TheJaro

 

Wiek:13

Link do konta na youtube:

http://www.youtube.c...00?feature=mhee

 

Liczba widzów:48

Mikrofon(Tak/Nie):Tak

 

TeamSpeak3(Tak/Nie):Tak

 

Ile grasz w minecraft:Koło roku

 

Drużyna(Niebiescy/Żółci):Żółci !!

 

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania)Dlaczego ja ? To proste ponieważ lubię oglądać kwadratową masakrę, a teraz jest okazja żeby pograć na podobnym serwie. Jestem ogarnięty, poznał bym wiele osób oraz miał bym z czego nagrywać na youtube. Nie griefuje oraz nie kradnę oraz dobrze walczę. Pozdro.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

Opublikowano

Nick w minecraft: Kilian440

 

Wiek: 15

 

Link do konta na youtube: Nie posiadam konta YT

 

Liczba widzów: -

 

Mikrofon(Tak/Nie): Mam, ale bardzo rzadko używam

 

TeamSpeak3(Tak/Nie): Tak

 

Ile grasz w minecraft: Od wersji Beta 1.3_01

 

Drużyna(Niebiescy/Żółci): Żółci

 

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania): Jestem osobą ogarniętą, miłą. Pomimo że nie robię filmów na YT, to bardzo chciałbym zagrać na tym serwerze. Lubię pracować w drużynie, a ten serwer to umożliwia.

Opublikowano

Nick w minecraft: Gothan

Wiek: 13

Link do konta na youtube: Nie.

Liczba widzów: 0

Mikrofon(Tak/Nie): Tak

TeamSpeak3(Tak/Nie): Tak

Ile grasz w minecraft: 1,5 roku.

Drużyna(Niebiescy/Żółci): Żółci.

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania):

-Chciałbym poznać nowe osoby.

-Szukałem takich serwerów, myślę, że ten będzie fajny.

-Lubię współpracę z drużyną.

Opublikowano

Nick w minecraft: Mervin

Wiek: 13

Link do konta na youtube: Mam, ale nie warto dawać. ; < Poza tym nie jest o tematyce Let's Play.

Liczba widzów: 14

Mikrofon(Tak/Nie): Tak

TeamSpeak3(Tak/Nie): Tak

Ile grasz w minecraft: Już z dwa lata.

Drużyna(Niebiescy/Żółci): Niebiescy

Dlaczego ty?(minimum 3 zdania): Ponieważ myślę, iż jestem bardzo ogarnięty, jak na swój wiek. Lubię grać w Minecrafta i nie popieram griefowania. Nie grałem jeszcze na takim serwerze, lecz myślę, że w miarę szybko coś ogarnę. Choć... co tutaj ogarniać. ; )

Opublikowano

Na prośbę autora.

|| exLider Minecraft || exMPC Media Lider || exModerator Single Player || exModerator Lineage2 || exModerator 4Story || exModerator Tibia || VIP ||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...