Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SkyBlock] RumbleCraft (Otwarcie + Event godz. 16:30 Otwarcie ;))[24/7][20S^][MCmmo][MobArena][SG][BN]


furgolek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logokip.png

Informacje.png

strzalka.gifTYP:SkyBlock

strzalka.gifSloty: 20 (jeżeli dobije 20 graczy powiększymy do 35. A gdy wybije 35, to powiększymy do 50.

strzalka.gifIP: RumbleCraft.gomc.pl

strzalka.gifPotwory: Tak(Na island)

strzalka.gifZwierzęta: Tak(Na island)

strzalka.gifPvP: Tak(Na island nie)

strzalka.gifPremium: Nie

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Nie

Administracja2.png
VeBCC[Właśćiciel]

furgol221[HeadAdmin]

Falos[budowniczy]

pluginy.png

MobArena

SurvivalGames

BattleNight

MCmmo

i wiele innych.

InformacjeDot.png


Mamy Sporo MobAren, oraz zbudowaną z wielkim trudem arene do CS by Falos i VeBCC De_Dust2.

Możecz pograć także ze swoimi kuplami pograć na arenie SurvivalGames(sg) gę dopełniają dodatkowe pluginy umożliwiające craftowanie Itemów takich jak:

-Diamenty

itemdiamxrumblecraft.png

-Blok Lodu

itemice02.png

Strona Serwera:

http://pcveber.xaa.pl/

Mumble:

Posiadamy 50 slotowy serwer mumble

ip:91.204.161.85

Port:64181


Dodana jest mapka Survival+factions.
Co do Event'ow mogę jeszcze powiedzieć, że eventy w miarę możliwości będą się odbywały codziennie. Po rozkręceniu serwa zrobi się rekrutacje na moda/ budowniczego.
Na serwerze mamy zamiar zrobić Zawody (Wyścigi) które umożliwia pewien plugin ( wyścigi w minecartach) i Specjalnie zbudowany do tego tor wyścigowy. Aktualnie budowana jest Arena do LOL'a "League of Legends" na której także będą odbywały się turnieje. Jeżeli gracze zażyczą sobie jakiejś areny/ turniejów i będzie na to większa grupa ludzi to nasi budowniczy i my z chęcią to zrobimy. A więc serdecznie zapraszam ! A co do zabezpieczenia serwera to nie martwcie się. Mamy w tym doświadczenie. (Sponsora także mamy który jest pozytywnie nastawiony do serwera. I to od was zależy czy serwer się rozkręci i jak bardzo) Z góry zapraszam i powodzenia na Evencie. "Kto pierwszy ten lepszy" Znacie ? :D

Mace v1.10 program do generowania zamków

http://www.mpcforum....pickich-zamkow/

Opublikowano

Polecam serwer :] Administracja ogarnijęta Event udany :] Zdarzają się niedociągnięcia ale Administracja stale je poprawia. mój nick Burmistrz jak by ktoś był chętny na wyspę to pisać :]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...