Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.4.7] [NoPremium] [50 Slotów] [Sky-Block] [SG] Latajaca kraina ! Zapraszamy.


czyzo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hQl1s.png

Adres serwera:

latajacakraina.pl


Zapraszamy na wspaniały oraz prężnie rozwijający się serwer Sky - Block & Survival Games

Informacje:

Wersja: 1.4.7

Ilość slotów: 50 - CIągle rośnie !

Uptime: 24h/7dni

Serwer dedykowany

Non-Premium

Możliwość wykupienia pakietu VIP


WYSPĘ ZACZYNA SIĘ OD GOTOWEGO DOMKU Z MIEJSCEM NA UPRAWĘ ORAZ GENERATOR COBBLESTONE

Najważniejsze cechy:

Rozbudowana wyspa - ogromny sklep - arena PVP - Survival Games - expiarka z krowami / świniami - publiczna kopania cobblestone

Forum:

Promo Banner:

c7Qkw.jpg

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer działa i ma się dobrze! Wszystko działa! Mamy 30 slotów, ciągle dodajemy itemy do skrzynek na Parkour oraz organizujemy mini eventy! Służymy pomocą prawie 24h!

Opublikowano

Polecam serdecznie serwer :) Fajny klimat, sporo nagród za przejście parkourów a jest ich aż 4:) Podoba mi się i będę polecać innym:)

VtzdN.jpg

Opublikowano

Serwer można skasować nie ma ogarniętego admina ? adminka 8 lat podszywa się pod 23 cziterzy na serwie pvp nie ogarnięte na warp pvp bany za nic tytuł "admin ma zawsze rację " może tym razem nie ????? admin gorszy od adminki może mieć z 5 lat boże tyle kopania taka wyspa poszła się jebać !

Opublikowano

Serwer można skasować nie ma ogarniętego admina ? adminka 8 lat podszywa się pod 23 cziterzy na serwie pvp nie ogarnięte na warp pvp bany za nic tytuł "admin ma zawsze rację " może tym razem nie ????? admin gorszy od adminki może mieć z 5 lat boże tyle kopania taka wyspa poszła się jebać !

Niestety, co do wieku Adminka nie oszukała i żadne z nas nie ma tylu lat. Jesteśmy dawno temu pełnoletni jeśli już podważasz takie sytuacje.

To, że masz 12 usprawiedliwia twoje zachowanie.

 

Na serwie jesteśmy tak często jak tylko możemy i staramy się każdemu pomóc. Jest regulamin jeśli ktoś nie potrafi się do niego dostosować to szkodrena PVP jest do PVP i tak zostanie nie odpowiadamy za to kto co komu zrobił i zabrał.

 

Ban poleciał za obrażanie innych oraz wmawianie czegoś co nie miało miejsca.

 

 

 

 

POZDRAWIAM I ZAPRASZAM NA SERWER, MAMY GRONO ZADOWOLONYCH UŻYTKOWNIKÓW, CIĄGLE ROŚNIEMY W SIŁĘ.

 

PS POWIĘKSZYLIŚMY SLOTY DO 45 !

Opublikowano

czyzo nie widzę że jesteście pełno letni na spawnie pvp nie ma pvp a on stał na spawnie i mnie zaciupał jakoś ??!?!? i po waszym zachowaniu widać że nie macie więcej niż 15 lat .

Opublikowano

utworzylismy pierwsza arene survival games!!! zapraszamy serdecznie! bedzie ich niebawem więcej :) Sky-block +SG w jednym!!!!!

VtzdN.jpg

Opublikowano

Podbijam i zapraszam! Od 14 lutego lecimy na nowej maszynie i zwiększamy możliwości serwera !!!!!

Opublikowano

Serwer przeniesiony na nową mocniejszą maszynkę! Obiecane 50 slotów funkcjonuje! ZAPRASZAMY DO GRY !

Opublikowano

Już można:) zmienialiśmy hosting na lepszy!!

 

Specjalnie dla Was za ten żmudny czas oczekiwania przygotowaliśmy Arenę nr 2 oraz będzie warp do respawnu świenek i krówek, byście mogli zbierać potrzebne rzeczy oraz podnosić sobie lvl :)

 

A oto i one:

 

d12Mm.jpg

I Generator Świnek i Krówek

 

lOcgW.jpg

VtzdN.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...