Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem Z Połączeniem Się Na Swoim Privie


MrSylweX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ja mam taki problem w Virtual Machine zrobiłem all ok na końcu było z 7 komunikatów: Operation TimedOut czyli że jest ok (chyba). Wchodzę w Navicat'a tam łącze się jest all pomyślnie, robie konto. W pliku mc zmieniam ip, załączam głowę sury i naciskam na dole taki przycisk to wyskakuje błąd, muszę uruchomić bezpośrednio plik mc.exe. Jak wpisuje pasy to jest błąd podczas połączenia z serverem. Wie ktoś o co chodzi? Robie pod Hamachi.

f0612c18e7fb4d95a9506d87f7742602.0.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8j8eyFfK8E&feature=related

Daj Like lub 5 Pamietaj Ciebie To Nic Nie Kosztuje a Mnie Motywuje Do Dalszej Pracy...

Opublikowano

Tak jak na filmiku Zeciarza1 ale ja załącam tylko 2-3 pierwsze poty..? Trzeba wszystkie? W notatniku mc.txt ma być moje ip z hamachi czy z końcówką 100?

f0612c18e7fb4d95a9506d87f7742602.0.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8j8eyFfK8E&feature=related

Daj Like lub 5 Pamietaj Ciebie To Nic Nie Kosztuje a Mnie Motywuje Do Dalszej Pracy...

Opublikowano

Kto zrobił serva z jakimś poradnikiem niech mi go poda bo może coś źle robię. Błagam dam 5 za pomoc

f0612c18e7fb4d95a9506d87f7742602.0.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8j8eyFfK8E&feature=related

Daj Like lub 5 Pamietaj Ciebie To Nic Nie Kosztuje a Mnie Motywuje Do Dalszej Pracy...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...