Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]WorldGuard Usuneły Mi Się Cuboidy, Da Sie To Cofnąć ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem otóż po prostu grałem sobie na serwerze i nagle gracze zaczeli pisac ze na działkach nie ma cubów. Weszłem do plików worldguarda i owszem nie było chyba 80% cubów. I teraz jak to możliwe i jak mogło sie to stać, tym bardziej że pare godzin wcześniej wszystko działało. Czy da sie to jakos cofnąć i przywrócić te cuby, może jest jakaś komenda na backup ??? Prosze o pomoc, daje +

dXfeL97.png

Opublikowano

Jakie masz Pluginy wypisz to może uda ci się pomóc. Jeśli nie masz żadnego WorldSaver-a to powątpiewam.

Tworzę Pliki Serwerowe

OPEN

Opublikowano

Bez backup'a takiej możliwości nie ma by to przywrócić.

Members ---> Pro User ---> Postmaker ---> Black Member ---> MPC Champion ---> MPC Gold Member ---> MPC Winner

Opublikowano

Bez backup'a takiej możliwości nie ma by to przywrócić.

no właśnie by ustalić czy backup jest potrzebuję listę pluginów:)

Tworzę Pliki Serwerowe

OPEN

Opublikowano

Jakie masz Pluginy wypisz to może uda ci się pomóc. Jeśli nie masz żadnego WorldSaver-a to powątpiewam.

Na zapis swiatów mam MineBackup. Reszty nie podam bo to permissions, multivers, worldedit i takie własnie podobne, którymi raczej tego nie naprawie.

Na przyszłość może ktoś podac własnie taki plugin do zapisu, którym mógłbym to cofnąc.

dXfeL97.png

Opublikowano

Jeszcze config tego pluginu bo tam masz czy stworzyć backup czy nie. Teoretycznie powinno być w folderze backups w formacie zip

Tworzę Pliki Serwerowe

OPEN

Opublikowano

Jeszcze config tego pluginu bo tam masz czy stworzyć backup czy nie. Teoretycznie powinno być w folderze backups w formacie zip

Confing

 

# For a full explanation of these settings, visit https://github.com/ltguide/CraftBukkit-MineBackup/wiki/Configuration

#

# For quick setup, just set copy or compress to true under default_actions. Typical users shouldn't enable both copy and compress.

# You don't need to list every world or setting under that world unless you want to override the defaults.

# The cleanup action does not need to be enabled unless you want it to happen on a set schedule. When disabled, it will automatically trigger after copy/compress.

# The 'ti:me' based settings are in 24-hour format and thus happen once a day.

# You can use 'ti:me', 15m, or 300 for any of the action intervals.

# If you set world-container in bukkit.yml, change directories.worlds as well.

 

default_actions:

save: true

copy: false

compress: false

cleanup: false

dropbox: false

ftp: false

default_settings:

save: 15m

copy: 1h

compress: 1h

compression_level: 9

cleanup: '2:00'

dropbox: '3:00'

ftp: '3:30'

keep: 24

broadcast: false

worlds:

yourworldname:

save: true

compress: true

yourworldname_nether:

save: 30m

compress: 3h

keep: 8

yourworldname_the_end:

save: 30m

copy: 6h

keep: 4

others:

plugins:

copy: false

compress: false

dropbox: false

exclude-folders:

- tiles

exclude-types:

- jar

- lck

root:

compress: false

exclude-folders:

- '*'

exclude-types:

- jar

- lck

copy: false

directories:

worlds: .

others: .

destination: ./minebackup

destination:

format: '%Y-%M-%D_%H-%m-%S'

prepend-world: false

timezone-offset: 0.0

ftp:

server: ftpserver:21

path: /

username: user

password: '123'

actions_on_startup:

enabled: false

delay: 2m

debug: false

version-nomodify: 5.9.4

broadcast_settings:

on_save: true

on_compress: false

on_copy: false

when_done: true

 

 

 

 

Raczej tu nic takiego nie ma, a co do folderu Backups to nie mam. Jeśli znasz nazwe pluginu na zapisz, który ma taką opcje to podaj :)

dXfeL97.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...