Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WOJNY GILDII [20] 24/7 PVP | LOCHY | DZIALKI | MAPA SUROWCOWA | 0 LAGÓW \ ZAPRASZAM SERDECZNIE!


zboqmade2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Rainbow Garden

 

informacje.png

 

strzalka.gifTYP: WojnyGildii | Survival | LifeMc

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: s12.mineserv.eu:54442

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Tak

strzalka.gifPremium: Nie trzeba

strzalka.gifNether: Tak , teleport znajduje się na spawnie .

strzalka.gifBialaLista: Nie

 

 

admini.png

Niveros , Prince , Spaav

 

pluginy.png

Factions , PVP ,ChestShop , Jobs , IConomy , RegionMarket , WorldGuard , WorldEdit , LWC , MultiversePortal , MultiverseCore I Inne...

 

inf.png

Zapraszam do zakładania Gildii , oraz claimowania terenów na mapie surowcowej . Napadanie na inne gildie jest na prawdę bardzo opłacalne !

Chcesz się udać ze swoją gildią na lochy aby wyexpić sobie lvl ? Wpisz /warp loch .

Dla graczy nie mających jeszcze gildii polecamy dzialki (tanie) /warp ratusz i /warp dzialki .

 

na /warp survival tworzymy tereny i gildie .

ZAKAZ CLAIMOWANIA TERENÓW OPRÓCZ MAPY SUROWCOWEJ !!!.

 

Zapraszam Do wydobywania minerałów co za tym idzie zdobywanie kasy /money .

Można jeść Diamenty co daje ci więcej życia !!! .

 

MÓGŁBYŚ MNIE DAĆ LAJKA ? :]

Opublikowano

Serwer to gówno. Powiesz np. nie płacz to ci daja ostrzeżenie i kicka. Mówisz, że ktoś słaby to tp do siebie cwel i zabija. Nie rozumiem tego. Tam gracze a raczej jebane dzieciaki maja eq od admina. 0 ogaru. Cos powiesz to od razu ostrzezenie bo tam polowa graczy ma OP'a. SERWER GOWNO PO CHUJ TAM WBIJAC. KTO TAM WBIJE JEST SERIO JEBNIETY. MASZ EQ TO CIE TEPAJA BEZ POZWOLENIA I ZABIJAJA. SERWER GOWNO STRATA CZASU. JEBAC TE DZIECIAKI !!!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...