Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer na którym można dużo zarobić


Kodix6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki polecacie serwer na którym można duzo zarobić z sms shopu. Myślałem nad skyblock,a wy po proponujecie i dla czego?

logo2db.png

Kliknij w obrazek i czekam na ocenę

:)

Opublikowano

Zależy na ile slotów chciałbyś taki serwer rozkręcić? Masz hosting/sponsora?

Opublikowano

FB, Surv+Frakcje, SkyBlock ale to muszą być serwery hard na których nie łatwo coś dobrego zdobyć :>

Opublikowano

LOL czlowieku na minecrafcie nie zarobisz ;d chyba, ze kupisz szajs na OVH np kimsufi i postawisz 200+ slotów kiepskiej jakosci serwer typu sv czy cos innego z minimalna iloscia pluginów.

Do zarabiania to sobie postaw metina ;d Minecrafta stawia sie dla pasji a nie kasy

Opublikowano

Zrob FB+SV z frakcjami i zeby supervipowie mieli creative (wgraj taki plugin zeby itemow nie mogli rozdawac) ... Ja taki mialem i w ciagu 1 mies zarabialem na 2 miechy tylko ze serwer sie rozpadl ale kasa na jeszcze jeden miech jest :D

Opublikowano

Ehhh to wasze podejście...

 

jeśli masz sponsora to postaw serwer typu 4Fun i nasraj tam najwięcej wszystkiego typu:

 

Surv+Frakcje

SG

Spleef

 

 

VIP za 20 zł itp

Pomocnik
Opublikowano

jak bedziesz serwer stawial dla pieniedzy to nie sadze by sie to Tobie udolo bo bedziesz sie ciagle skupiac jak wyciagnac najwiecej kasy zamiast skupic sie na serwerze (budowle, gracze i inne).

Za pomoc liczę na "Lubię to"

Opublikowano

Kodix6 jak juz zrobisz serwer i dostaniesz kase sms/przelew za vipa czy cos to podaj mi twoje imie i nazwisko :) Napisze anonima do skarbówki że nie odprowadzasz podatków :)

Opublikowano

SON!K ułomie...

 

Wystarczy nazwać wpłate "Dobrowoloną darowizną na rzecz serwera" a VIP" Darmowym kontem VIP"

 

Poczytaj...

Opublikowano

VIP za 7 i za 11 złoty -_-

 

To jest klucz :D

Kiedyś myślałem, że jestem elfem, ale tata powiedział, że jestem nikim i tak już zostało....

vvv Potrafisz tworzyć serwer? Sprawdź! vvv

 

 

Poszukuję kogoś kto przygotuje mi serwer na wersję Pocket Edition. Oferuję opłacalną współpracę. Więcej info WYŁĄCZNIE na priv

 

  • 4 lata później...
Opublikowano

Nie trzeba odprowadzac podatku, jezeli zarobki nie przekraczajaa x zl

Zawsze wyjdzie tak, że przy rozliczaniu się z PIT'u coś wyjdzie ;')

thats.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...