Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[START] SOBOTA SKYBLOCK EPICKI SERWER NAGRODY Dla 5 pierwszych osob Sobta 15:00


saker50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LOCZEKCRAFT

 

 

Ogolne_zps0f306587.png

adres_zps08670511.png

*************************************

S108.csrv.pl:21008

*************************************

 

Typ_zps4b8b28ad.png

SkyBlock

 

Wersja_zps06b03b63.png

1.4.7

 

Wh_zpsa572139b.png

Nie

 

Sloty_zps9b780c41.png

45

 

Pvp_zps8206ef12.png

Tak/Tak

 

Nether_zps1f62fd7a.png

Tak

 

Pluginy_zps08cbf562.png

Serwer posiada między innymi takie rozwiązania jak:

  • Automatyczne kopie zapasowe na oddzielny serwer w dniach: środa/piątek/niedziela w godzinach porannych (09:00)
  • Polski system SkyBLocka
  • Rozbudowany system awansów
  • *System pakietów startowych dla poszczególnych rang.
  • Arena spleefa
  • Innowacyjne zabezpieczenia przed chiterami
  • Rozbudowana ekonomia serwera
  • System zabezpieczeń własności

Mogę jeszcze dodać, że nie ma wiele niepotrzebnych wtyczek, ponieważ na chwilę obecną są 32 przemyślanie dobrane i autorskie wtyczki.

I jest tego naprawdę wiele więcej, żeby się przekonać wystarczy wejść na serwer i samemu zobaczyć jak jest na prawdę :)

 

 

 

Zespol_zpsdecaefa5.png

 

Wlasiciel:Saker

 

Info_zpsc493e038.png

Jeszcze nie jesteś przekonany do gry na naszym serwerze?

Nasz uptime jest na poziomie 99% w przeciągu 3 miesięcy, ponieważ LoczekCraft już wcześniej istniał.

Zapewniamy także, że gra u nas jest przyjemna i co najważniejsze stabilna.

Serwer posiada najnowsze rozwiązania w Polsce. Chcesz wiedzieć więcej ?

Już teraz połącz się i graj na serwerze CrafciK!

*************************************

Forum w budowie

xD

**************************

 

 

 

W razie jakichkolwiek pytań pisz w temacie na pewno pomożemy

;)

 

 

 

 

Rekrutacja ON!

 

 

Witajcie!

Ogłaszamy oficjalne rekrutację do naszego teamu LoczekCraft

Aby się do nas dostać wystarczy poprawnie napisać wniosek w temacie i spełnić nasze wymagania, proste nie?

1355523613-U277415.png

 

Co wymagamy?

* Znajomość komend dotyczących WorldGuard oraz world edit mininalnie (Możliwość podszkolenia)

* Minimum wiek 14 lat oraz mikrofon w celu rozmowy kwalifikacyjnej (Wyjątki się zdarzają)

* Dojrzałość i profesjonalizm w wykonywanych czynnościach moderacyjnych

* Dyspozycja gry na serwerze minmimum 2 godziny dziennie

* Minimalne doświadczenie związane z moderowaniem serwera

 

Pytania:

 

1. Jak myślisz jaką rolę pełni testowy Moderator? (KidMOd)

2. Czy zamierzasz czerpać korzyści z takiego stanowiska?

3. Ile czasu spędzasz lub zamierzał byś spędzać na serwerze?

4. Potrafisz ładnie budować w minecrafcie?

5. Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?(Minimum 3 zdania)

6. Co zrobisz jeżeli zostaniesz wybrany?

7.Kontakt z tb:

 

 

 

*************************************

LoczekCraft

**************************

 

Changelog serwera:

24 styczeń 2012 - Publikacja serwera na forum MPC.

  • 09.18.2012r : Oficjalne otwarcie serwera w celu dopasowania slotów.
  • 09.18.1012r : Przy 10 osobach serwer chodzi bardzo stabilnie.
  • 09.18.2012r : Krótka przerwa w celu poprawy estetyki spawnu.(done)
  • 09-29.2012r : Aktualizacja craftbukkita do najnowszej wersji 1.4.6
  • 09-29.2012r : Zbudowanie nowego miasta "Holandia"
  • 09-29.2012r : Wprowadzenie automatyzacji obsługi serwera (tzn. Wykrywanie crashów/Automatyczne resety w razie potrzeby itp)
  • 10-09.2012r : Domena ip serwera: s108.csrv.pl:21008
  • 10-09.2012r : Zrobienie Hali teleportów
  • 10-09.2012r : Naprawienie wielu błędów związanych z SkyBlockiem /sethome dla rangi VIP+/Zestawy startowe oraz wiele więcej

\\

Opublikowano

Nie mogę wbić ;d White lista jest.

 

Mój nick to : xWonter

 

Saker pisze White-Lista nie a jest ;d hmm ??

Opublikowano

Start serwera jutro -,- dlatego w-l on

JESTĘ RUDYM MURZYNEM


Szukasz dobrego technika pod serwer Minecraft?


Masz jakiś problem? Pisz już teraz !


GG: 11167174


SKYPE: bartek.smolis


Opublikowano

Rekrutacja tylko Na Modów i KidModów pozdrawiam [skyAdmin]Balarik

JESTĘ RUDYM MURZYNEM


Szukasz dobrego technika pod serwer Minecraft?


Masz jakiś problem? Pisz już teraz !


GG: 11167174


SKYPE: bartek.smolis


Opublikowano

@reff

o 15:00

JESTĘ RUDYM MURZYNEM


Szukasz dobrego technika pod serwer Minecraft?


Masz jakiś problem? Pisz już teraz !


GG: 11167174


SKYPE: bartek.smolis


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...