Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam Help]Szukam serwera Easy/Medium z niebianką jak na PL


wilktczewa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje prywatnego serwera Metin2 Easy / Medium

Na tym serwie musi być Zbroja Z Niebieńskiej Stali taka jak na PL

tzn z taką chmurą i bombelkami :D

Tak to wygląda :

430px-Stal_nieb.jpg

Proszę o szybką odpowiedz

Jeżeli szybko dostane info o takim serwie

dam doładowanie do orange za 10 zl :)

serwer musi być Easy / Medium :)

Opublikowano

Balantia . Nie wiem czy to medium czy to medium/hard, lecz serwer zapowiadal sie ciekawie.

Technik aka Quester Helper.

Opublikowano

Na Balmorze nie zaczynaj, bo bedziesz musial pograc dlugo do niebianki (chyba ze w IS zainwestujesz), jezeli chodzi o Balantie - najlepszy koles sura ma 105 lv (pewnie WPk) w 13 tys. minut ^^ Poszukaj sobie w zapowiedziach, ale jutro fajny serwer startuje o nazwie Grayst - strona grayst.pl :)

Opublikowano

Balanti teraz nie polecam, zaczynałem tam gre gdy tylko wyszła. Nie da rady teraz się tam grać dość dużo ludzi jeszcze tam gra ale powem wam ze np małe lvl tzn 1-61lvl to nie maja jak zarobić ponieważ Aura miecz kosztuje tam 500k, najlepszym zarobkiem jest Red las z niego sprzedajemy Rękawice złodzieja, Diamentowe Kamienie oraz Pd-ki ale powiem ze teraz jak lipa właśnie z tym serwere.. Nie Polecam ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...