Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ FarCraft3 [FarCry3] [Hardcore - LifeMC] ■ [24/7][Dedyk]


Archerowy123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FarCraft3 [FarCry3] [Hardcore - LifeMC]

serwerminecraft.png

adresip.png

188.165.239.94:8299

 

 

informacjed.png

 

myslnik.pngTryb rozgrywki: Harcore

myslnik.pngBiała lista: Nie

myslnik.pngIlość slotów: 8

myslnik.pngZwierzęta: Tak

myslnik.pngPotwory: Tak

myslnik.pngPvP: Tak

 

pluginy.png

RealWeather,LifeMC,WorldEdit,AntyCheat,OpenInv i inne ;D

 

ekipal.png

Archerowy,ElKomendante

 

dodatkoweinformacje.png

Jest to serwer na podstawie gry FarCry3 jak sama nazwa serwera wskazuje.

Są najróżniejsze kolonie, w których ludzie sie osiedlaja.

I takie tam. Reszta jest na napisana na serwerze na spawn . Życzymy miłej gry! ;)

Texture pack serwera: http://www.speedyshare.com/Nxjx3/Farcry-3-textures.zip

 

byadampoloczek.png

Opublikowano

Dla ludzi, którzy dostali bana za zginięcie całkowicie.

Unbana można kupić sms.

Numer: 71068

SMS: AP.YCRAFT

Podaj mi potem kod na pw z sms'a i sprawdzę czy działa a potem ja daje ci unbana.

Koszt sms: 1.23

Opublikowano

Archerowy naucz się edytować posty! Piszesz 3 pod rząd, jak możesz je po prostu edytować. Ogarnij trochę.

Opublikowano

Byłby ktoś tak dobry i wskrzesił by mnie? Oczywiście jeżeli jest taka możliwość... Na pewno się odwdzięczę :s

You MAD?

Opublikowano

Pewien nodusowiec wszedł na serwer i spalił kawałek lasu ale wszystko już naprawiam z klanem, któremu dziękuje za info o tym, że ktoś wszedł na serwer z nodusem i zaczął niszczyć.

Opublikowano

Udało mi sie wbić :> Server fajny , dość rozbudowany , pluginy fajne ,lecz jest jeden minus :x Mało slotów :)

 

*Bierze łopate,odkopuje*

 

OdŚnieżam ;D

9pnux1.png

Chętnie Ci pomogę pisz PW lub GG

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...