Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DiamondCraft[Survival,Frakcje i inne Atrakcje][Mini-SG][10 sl. Bedzie Więcej][Musisz To Zobaczyć]


Jeffrey_Hardy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DiamondCraft

 

 

Witam! Oto reaktywacja serwera MineDiax ( który nie wyszedł :D ). Gwarantujemy ci tu niezapomnianą zabawę oraz wiele niezapomnianych przygód.

Regulamin jest bardzo prosty i zwięzły w całości dostępny na serwerze. Znajdziesz na serwerze Spawn (Podziemną mini zmodernizowaną osadę) a w nim:

-Sala Chwały, Centrum Handlowe, FAQ, Regulamin oraz Jail :)

Drugą lokacją jest GameRoom. Gdzie znajdziecie RÓŻNE mini gry, pływalnie, parkour, sale do paintballu oraz Tablice Survival Games.

Atrakcje są dodawane na bieżąco, więc nigdy nie zabraknie dobrej zabawy.

Jednak głównym przeznaczeniem serwera jest pokazanie wszystkim graczom że Frakcje nie są przereklamowane. Stwórz własną Gildię. Zbuduj Potężną Twierdze. Zniszcz mury wroga z pomocą armat. Przejmij kontrole nad Światem Minecraft'a. Im więcej graczy tym więcej będzie slotów. Także zachęcamy do kupna V.I.p'a lub S.V.I.P'a. Dzięki zakupowi rangi premium ty masz więcej zabawy a serwer może dynamiczniej się rozwijać. Oto kilka Screenów z Serwera.

 

20130125134521.png

 

 

20130125134648.png

 

 

20130125134717.png

 

 

20130125134903.png

 

 

A więc zapraszamy na serwer oto informacje ogólne:

 

 

Team

Wlasciciel: GreenWoodPolish

Budowniczowie: HooP oraz Lothardzio

Server Informejszyns

Ip: s103.csrv.pl:15697

Wl: OFF

Animals: On

Mobs: On

Pvp: On

Sloty: 20 :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAM!

 

 

Opublikowano

refy pisze się co 24h a nie co pół godziny.

bird_s10.png

administracjo łaskawa, proszę, zdejmnij mi te 0% :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...