Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie Hamachi


Gość Lord Loginus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema jak grac w bitwe o srodziemie przez hamachi ;d? Plis pomocy ;)

Opublikowano

1.)
Dołącz lub utwórz sieć w której będziecie grali w grę.

2.)
Zainstaluj grę po czym pobierz i zainstaluj łatkę
1.06
.

3.)
Uruchom grę, po czym w menu głównym wybierz '
Gra wieloosobowa
.'

4.)
W zależności czy chcesz dolaczyc do istniejącej gry czy chcesz grę hostować, wybierzesz interesująca Cię opcję.

rydah for life

Opublikowano

A dasz link do tej latki??

 

Chodzi mi o 1 nie 2, patch 1.06 jest do 2 -.- ale sie znasz

Opublikowano

W jedynce robisz analogicznie to samo. Wchodzicie do jednej sieci hamachi, jeden hostuje, a drugi dołącza do hosta.

 

I odpuść sobie z tymi "ale się znasz", bo to, że ktokolwiek stara ci się pomóc to jest tylko jego dobra wola i raczej nie będzie chciał wysłuchiwać twoich fochów.

rydah for life

Opublikowano

A dasz link do tej latki bo jej znalesc cie moge

 

Co do tego co mowisz, że to dobra wola. Nie jako kid mod jest twoim obowiązkiem mi pomuc

Opublikowano

Znam swoje obowiązki, o to się nie martw.

 

Download:

http://speedy.sh/9kvch/LotrBfMe2-65542-english-1.rar

 

Skan:

https://www.virustotal.com/file/f3549907b355c8c9fd705fea1eb0b19c252131f4893f3ea7ca1c91e321e36087/analysis/1359146439/

rydah for life

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...