Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Nowy wygląd zabicia przez Tower gracza


BoltoS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jtW8ggZ.jpg

 

Podoba się wam? Narazie wprowadzone na PBE.

 

Stary wygląd:

vyGEv4q.jpg

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

Trzeba było w końcu coś z tym zrobić bo turrety były zbyt op, a teraz jak im zmienili obrazek to są zbalansowane.

Szczerze? Zamiast zmieniać takie nieistotne pierdoły to mogliby w końcu wziąć się za postacie które potrzebują reworku. Diana - useless, Rengar - useless, Darius - zbyt dużo dzieci nim gra a potem płaczą jak graja przeciwko Jayce'owi, Master Yi - 1/2 klle w TF i penta kill

Opublikowano

Trzeba było w końcu coś z tym zrobić bo turrety były zbyt op, a teraz jak im zmienili obrazek to są zbalansowane.

Szczerze? Zamiast zmieniać takie nieistotne pierdoły to mogliby w końcu wziąć się za postacie które potrzebują reworku. Diana - useless, Rengar - useless, Darius - zbyt dużo dzieci nim gra a potem płaczą jak graja przeciwko Jayce'owi, Master Yi - 1/2 klle w TF i penta kill

 

Rengar nie jest useless, da się grać. Darius będzie miał rework. Yi dostanie ostrego nerfa.

 

@Top: Fajnie to wygląda, ale mimo wszystko powinni się skupić na innych rzeczach, a nie obrazkach.

7m9a.png


Opublikowano

Obrazek jak obrazek, ja na to nie zwracam uwagi aczkolwiek mogliby zrobić coś co by polepszyło oraz umiliło nam grę.

Ogólnie mówiąc to przydałby się jakiś przełom, a nie ciągle monotonność.

Opublikowano

Obrazek jak obrazek, ja na to nie zwracam uwagi aczkolwiek mogliby zrobić coś co by polepszyło oraz umiliło nam grę.

Ogólnie mówiąc to przydałby się jakiś przełom, a nie ciągle monotonność.

 

Chociażby mapa z zimowymi teksturami której nie wprowadzili.

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

To Może super zaczepisty efekt, ze jak ktos nas bije (turret minion gracz) to w okół ekranu mamy takie czerwone cos ala plamy krwi ;D ?

normalnie OP ZE CHUJ

 

 

Aha, i jak sie gra z botami i jest właczony czat (/all) to można z nimi rozmawiać :D

Opublikowano

Rzeczywiscie wyglada jak zniszczony inhibitor, ale jesli to turret to chyba wole stare, ikona w okregu bardziej rzuca sie w oczy, zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

Opublikowano

Trzeba było w końcu coś z tym zrobić bo turrety były zbyt op, a teraz jak im zmienili obrazek to są zbalansowane.

Szczerze? Zamiast zmieniać takie nieistotne pierdoły to mogliby w końcu wziąć się za postacie które potrzebują reworku. Diana - useless, Rengar - useless, Darius - zbyt dużo dzieci nim gra a potem płaczą jak graja przeciwko Jayce'owi, Master Yi - 1/2 klle w TF i penta kill

Diana po buffie jest zbalansowana, rengarowi przydałby się jeszcze jeden buff bo odstaje od topowych picków, master jest strasznie zależny od teamu.

 

 

Chociażby mapa z zimowymi teksturami której nie wprowadzili.

Zimowej mapy nie wprowadzili bo była pod starą wersję SR.

@Top

Troszkę to lepiej wygląda, ale nie wiem po co grzebią w takich bzdetach.

652601399840421198520.png

 

Opublikowano

Trzeba było w końcu coś z tym zrobić bo turrety były zbyt op, a teraz jak im zmienili obrazek to są zbalansowane.

Szczerze? Zamiast zmieniać takie nieistotne pierdoły to mogliby w końcu wziąć się za postacie które potrzebują reworku. Diana - useless, Rengar - useless, Darius - zbyt dużo dzieci nim gra a potem płaczą jak graja przeciwko Jayce'owi, Master Yi - 1/2 klle w TF i penta kill

 

Co do yi, to będzie miał reworka w, możliwy będzie tylko build na ad, w będzie się opierało na przeliczniku max hp. Co do zmieny ikonki, to nie robi mi różnicy, ale faktycznie troche odstraszała (ikonka dragona i barona też)

Opublikowano

Teraz znowu źle, bo zmieniają ikonki. Ludzie tam niema jednego człowieka, który zmienia wszystko. Grupa od reworków postaci ciągle pracuje i ta zmiana ikonki na pewno nie zaburzy ich pracy. Trochę ogaru. -.-

Właśnie bardzo dobrze, że zmieniają takie małe rzeczy.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Zamiast opierniczać się z jakimiś kometycznymi zminami, to może by się wzieli za modyfikowanie rozgrywki. Kto później będzie zwracał na to uwagę???

R.I.P.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...