Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft Server 1.4.7 -Bonusu-EPX-Wojny gildi -Rekrutacja do Gidli-:D


cyran987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciał bym opisać server po części a mianowicie moją gildie więc

Mój nick Assasin

IP:bestcraft.gomc.pl

Server posiada 100Slotów

Jest non-premium

Bonusy są takie

że DIAXY ZELAZO ZŁOTO SZMARAGDY wypadają z Stone

1.5% 5% 2.5% 0.5%

 

Moja gildia nazywa sie DarkSword.

Rekrutacja sie ON co trzba zrobic żeby dołączyć do gildi? proste.

 

trzeba wejść na server napisać mi na /msg Assasin teks że chcesz dołączyć do gildi

 

ale przed tym musisz posiadać te cechy i skaypa

 

Skayp.

Musisz posiadać mikro i być rozmowny :D

Być lojalny wobec gildi

Nie kraść

Nie grifować

Nie wyzywać człąków gildi

Być często na serwerze

Uczestniczyć w wojnach i także obronie gildi

BYć pomocny

 

Jeśli jesteś taką osobą napisz skaypa swojego komentarzu:D

Muśle że znajdą sie takie osoby o tych cechach.

Na serverze można kupić VIPA za 6.13 daje on spora wszystkoi na spawnie jest opisanie ja właśnie chce dziś kupić VIPA:D

 

 

Krótka Fabóła gildi.

Gildia powstała 4 dni temu,w gildi było kilka osób z którymi zbudowałem spory zamek i który był rozbudywany. Wczoraj na naszą gildie napadły 2 osoby jedna z nich podiadała flyhacka,Ja z Err0r72 próbowaliśmy bronić zamku ale nam sie nie udało obronić zamku ja zabiłem jednego z nich ,drugi mnie zabił ponieważ latał nademną i wokół mnie nie mogłem wieć go trafić na dowód że nie kłamie mam SS więc jeśli ktoś chce zobaczyć moge śmiało pokazać.W gildi było 9 osób ale niestety po dy wydarzeniu kilka człąków odeszło.Niestety w zamku już nie mieszkamy dlaczego? ponieważ znali kordy i nie zawsze z gildi ktoś na serverze jest więc postanowiłem z Err0r72 zmienić lokalizacje teraz mamy siedzibe bardzo daleko od spawna więc nie groz nam atak z strony innchy tak jak na zamku pktury jest położony 2.7km od spawna. Gildia jest rozbudywana i mam nadzieje że dołaczycie do mojej gildi i razem stworzymy potężną gildie na serverze z mojej strony to tyle :D Dzieki narazie:D.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...