Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki polecacie samochód za IGC na start i nauke jazdy


xxXGAJOSXxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie jakim samochodem moge sie uczyc jezdzic :)

 

O cene w IGC nie ma co sie martwic już mam 1,5 mln w dzień nabociłem

 

 

Pytałem już w pewnym temacie ale potrzebuje fachowej informacji wskazującej dokładne auto

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Przede wszystkim zależy z jakiej klasy chcesz autko . Bo autka z klasy A/S mogą być o tyle uciążliwe dla nowych graczy ,ze są zbyt szybkie ;P . A więc tak jeśli chodzi o ogólnie najlepsze auto za IGC , które polecam do nauki jazdy to Lamborghini LP650 . Samochód uniwersalny , dobry we wszystkim .

Opublikowano

@ElortGhost i @xxXGAJOSXxx

Podam Wam propozycję według klas.

D:

- Lexus IS 300 - pewny z całkiem dobrymi osiągami

- Mazda MX-5 - na kręte trasy bez prostych świetnie się nadaje

- Mazda RX-8 '06 - ostre, ładne prowadzenie

C:

- Chevrolet El Camino SS - duży ale niespodziewanie zwrotny

- Mazda RX-7 RZ - tak jak te mazdy wyżej, dobrze się prowadzi, a dodatkowo lepiej się zrywa

- Shelby Cobra Coupe - bardzo zwinny klasyk

B:

- Porsche Panamera Turbo - jeden z najlepiej prowadzących się wozów (wraz z BMW M6, które wycofali)

- Lotus Europa S - cholernie zwrotny, wg. mnie zbyt

A:

- BMW M3 GTS - może i nie ostro ale pewnie i przyjemnie skręca

- Bentley Continental Supersports - ogromna przyczepność, dzięki temu nie ucieka spod panowania

 

 

| | | | | taniecgitara basowa

 

 

| Bez komputera. Jeśli masz jakąś sprawę i chcesz pogadać na Skype/GG napisz najpierw tutaj, wejdę.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Do klasy A należy dodać oba Murci. Jeśli ci się nie znudzą możesz brać. LP 640 ma troche mniejszy promień skrętu niż LP 650-4 Roadster ale jest nieco wolniejszy. Poleciłbym jeszcze Astona ale już go wycofują. Do klasy C poleciłbym jeszcze Pontiaca Solstice GXP - zwinny, przyjemnie się prowadzi b. mocne nitro, przyspieszenie niezłe (cena-500k IGC)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...