Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PolishCraft] Kwadratowa Masakra [Wl][20slotow]


lolek77777

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick:Szelt

 

Wiek:14

 

Ile grasz w Minecrafta:2 Lata

 

Dlaczego Ty:Jestem kreatywny, mam dużo wolnego czasu, nie griefam, gram zespołowo i lubie pomagać innym.

Opublikowano

Podanie na whitelist.

 

Nick: KoskoPL

 

Wiek: 13 ale ogarnięty

 

Ile grasz w Minecrafta: ok. 2lata

 

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem kreatywny i ogarnięty, lubię grać w minecraft przeważnie na serwerach skyblock,factions

 

 

 

I jaki sezon masakry>??

Opublikowano

Nick:szyszus

 

Wiek:14lat

 

Ile gram w minecraft: 2,5 roku

 

Dlaczego ja: Bo jestem miły i lubie pomagać innym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skype:tomek-kras

Opublikowano

wiek: 13\14 lat

Nick: kopara99

Ile grasz w minecrafta: ok 1,5 roku

Dlaczego ty: ponieważ bardzo lubię oglądać km i chciał bym grać tak jak oni

Opublikowano

Nick : Werido

Wiek : 13

Ile grasz w Minecrafta : ok. 3-4 lata

Dlaczego Ty: szukam serwera z ogarniętymi ludźmi.Pomagam gdy ktoś potrzebuje pomocy

Opublikowano

Nick:McKamilPL

 

Wiek:14

 

Ile grasz w Minecrafta:2 lata

 

Dlaczego Ty:Gdy zajrzałem 1 raz na takim typie serwera bardzo go polubiłem ale administracje tego serwera nie za bardzo ;/Więc pozostaje mieć nadzieje ze tutaj nie będzie oszustów :)Mam nadzieje ze dodasz mnie do Białej listy.

Metińczyk z Krew_Ma%C5%82py.jpg i Ko%C5%9B%C4%87_Palca.png

Opublikowano

Nick: Patos

 

Wiek: 16

 

Ile grasz w Minecrafta: Wczesna Alpha

 

Dlaczego Ty: Chciałbym zacząć nagrywać serie z takowego serwera ;> Jestem ogarnięty i potrafię współpracować z ludźmi ;p

Opublikowano

Nick: BiecoL

 

 

Wiek: 14

 

 

Ile grasz w Minecrafta: 3 lata

 

 

Dlaczego Ty: Jestem miły i pomocny . Nie griferuję , pomogę jak ktoś będzie mieć problem . Jestem otwarty na wszystko . Pozdrawiam i oczekuję przyjęcia.

Opublikowano

Nick: NazZeS

 

Wiek: 14

 

Ile grasz w Minecrafta: 3 lata

 

Dlaczego Ty: Nagrywam na yt , z tego tez nagram, jestem miły pomocny i nie griffuję. Pozdrawiam i oczekuję przyjęcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...