Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HardPlayCraft [WojnyGildi][Survival+Frakcje][MCMMO][1Administrator][CO 2DNI EVENTY]


konus123321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1337425554-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP:s45.mineserv.eu:3823

de2zjo.gifTyp Serwera:Survival + Wojny Gildi

 

de2zjo.gifPotwory

: Tak

 

de2zjo.gifZwierzeta

: Tak

 

de2zjo.gifPvP

: Tak

 

de2zjo.gifPremium

: Nie

 

de2zjo.gifSloty

: 20

 

de2zjo.gifBiala Lista

: Nie

 

de2zjo.gifNether

: Tak

 

de2zjo.gifStatus:

buddy_online.gif

 

 

 

ekipal.png

H@:Realen

Admin:MagickElite

 

Kilka sceenchots

Z Serwera:

 

post-695238-0-72842200-1359055167_thumb.png

post-695238-0-48029400-1359055200_thumb.png

post-695238-0-45745900-1359055226_thumb.png

post-695238-0-67302900-1359055261_thumb.png

post-695238-0-52688800-1359055288_thumb.png

Opublikowano

H@ KAZAŁ PRZEKAZAĆ ŻE ZOSTAŁ WGRANY PLUGIN EPICBOSS SPOLSZCZONY ANTIRELOG FULL !NOSWEARPLUS I NOCHEATPLUS LEPSZY WSZYSTKO SPOLSZCZONE !

 

widzę że admin się stara urozmaica nam jeszcze bardziej rozgrywkę stara się to najlepszy H@ jakiego widziałem ..


2484291432.png
 

Opublikowano

Bardzo fajny serwer, cuboid jest do obejścia, teren frakcji tak samo, każdy biega w diax eq tier 4 zapewne, eq tak samo dobre, serw był fajny dopóki pare błędów mnie zraziło, pełno cziterów itp, dziekuje dobranoc.

 

@EDIT: Zapomniałem, każdy po wejściu na teren twojej "frakcji" może cie ograbić pomimo istniejącej blokady.

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

Jestem hejterem od kiedy sie stało to co sie stało. Może i nie zostałem ograbiony, ale teren który "prawnie" należał do mojej frakcji mógł zostać zniszczony przez innych, tak sie właśnie stało, wysadzili mi teren, i zabili we własnym domu, zabrali to co mialem przy sobie, a w skrzynkach juz nie mam nic dobrego, wiec to nie ma sensu.

Kochanie wróciłem :yay: 
Nie no, żartuje.

Chociaż...

Opublikowano

Polecam bardzo fajny serwer H@ ogarnięty miły ludzie nie klną tak bardzo dzięki pluginowi admin pomaga.

Zawsze miałem problemy by założyć gildie itp admin mi wytłumaczył all i teraz wiem wszystko dzięki nie mu !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...