Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[24/7][Survival+Frakcje][40S][REKRUTACJA: ON][Rankingi PvP][WIELKIE OTWARCIE]


Shaviq

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zastrzegam sobie kopiowania obrazków

Podania pisać w temacie wg własnego wzoru.

 

informacjepodst.png

 

sloty.png

catsvx.png

whitelist.png

premiumol.png

IP: VenoCraft.csrv.pl - Pisze 0/0 ale da się wejść

IP: s114.csrv.pl:22446

Posiadamy 2IP

 

bonusyw.png

Można zakupić u nas konta premium, czyli rangę [>>Vip<<]

vipgi.png

Nie musisz już czekać na administrację!

Posiadamy własny ItemShop, który pozwoli Ci

na szybki zakup wymarzonego przedmiotu!

 

coswiecej.png

Zamieszczam kilka screenów z naszego serwera

 

fot1.png

fot2c.png

fot3l.png

 

 

 

 

 

Zapraszamy Wszystkich na Wielkie Otwarcie serwera!

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Zapraszamy

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Siemka Jestem Mateon mam 14 lat i w minecrafta znam nie od dzis.

Mam duże doświadczenie jesli chodzi o komendy. Jestem uzbrojony w cierpliwosc na chacie ,Pomoge wam w sprawach sewerowych.

Jestem Osoba pozytywną. Ogarnietą , zrównoważoną i znam ortografie jak własną kieszeń. Na waszym sewerze spedzam troche czasu więc myśle ze od kad serwer wspiera mnie to tak ja teraz wespsze serwer swoim podaniem na Moderatora. Znasz mnie Shaviq wiesz że zachowuje sie na serwerze. Myśle że przyda sie ci moja pomocna dłoń a w przyszlosci dlon moderatora.

To chyba wszystko co mogłbym napisać o sobie mam nadzieje że przyjmiecie mnie do waszego grona administracji i ze jeszcze nie raz cie zaskocze.

Tak więc czekam na twoja decyzje

 

yo

Opublikowano

Zgłoszenie na pomocnika Ougi57 :

Witam, mam na imię Wojtek mam 14 lat, w minecrafta gram bardzo długo. (od alphy)

Mam duże doświadczenie z komendami. Miałem nawet swój wlasny server który utrzymywałem 3 miesiące.

Jestem pomocny, może to potwierdzić każdy admin/moderator na serverze.

Na servie przesiaduje bardzo często.

To wszystko co mogę o sobie napisać, czekam na odpowiedz. :]

Opublikowano

Zapraszam

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Opublikowano

Wielkie Otwarcie!

Proszę, droga administracjo o zdjęcie kilku %. Bardzo się staram :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...